Pora Rugpjūčio 21-ąją sulaukė sūnaus, kurį pavadino Jokūbu Motiejumi, praneša žurnalas „Stilius“.

Kovo viduryje paaiškėjo, kad Lietuvą garsinanti muzikė susirgo koronavirusu. Apie tai orkestras pranešė savo tinklalapyje.

„Mums neseniai pranešta, kad mūsų Muzikos vadovė Mirga Mirga Gražinytė-Tyla ką tik sulaukė teigiamo COVID-19 rezultato. Mirga sveiksta, ji yra izoliavusis namuose“, – nurodė orkestras.

Pranešime buvo nurodoma, kad vadovaujantis specialistų nurodymais, apie tai informuoti orkestro nariai.

„Mes norime palinkėti Mirgai greitai pasveikti ir laukiame jos su mumis gegužę“, – teigiama pranešime.

Dar kovo 9 orkestro paskyroje feisbuke buvo pranešta, kad M. Gražinytė-Tyla negalės diriguoti suplanuotame kovo 10 d. koncerte, nes jaučiasi prastai, bet tuomet dar nebuvo detalizuojama, kas jai nutiko.

M. Gražinytės-Tylos tėvas Romualdas Gražinis LRT.lt patvirtino, kad koronavirusas patvirtintas ir dirigentės mažamečiam sūnui. Jam šios vasaros pabaigoje sukako dveji metai.

Mirga Gražinytė-Tyla – lietuvių dirigentė, kuri nuskambėjo pasaulio žiniasklaidoje tapusi Birmingemo simfoninio orkestro dirigente, taip pat ji yra dirbusi dirigente Los Andželo filharmonijoje.

Taip pat ji yra buvusi Zalcburgo valstybinio teatro muzikos direktorė. Tarp kitų išskirtinių jos pasiekimų – sutartis su legendine klasikinės muzikos įrašų leidybos kompanija „Deutsche Grammophon“: ji yra pirmoji moteris dirigentė, su šia kompanija turinti ilgalaikę sutartį. 2019 m. vasarį tarptautinis interneto portalas „Classic FM“ ją paskelbė geriausia pasaulyje dirigente moterimi.