Taip pat paaiškėjo, kad trys iš keturių užsikrėtusiųjų – baro darbuotojai. Šiame kiemelyje įprastai rengiami populiarios „Delfi“ laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ filmavimai, kur neseniai įvyko ir interviu su Egidijumi Dragūnu, sudominusiu didžiulę gerbėjų auditoriją.

Organizatorių teigimu, yra tikimybė, kad užsikrėtusieji galėjo dirbti ir per „Kitokius pasikalbėjimus“ su Selu.

Naujieną sužinojęs laidos kūrėjas Mantas Bertulis pranešė, kad atšaukiami suplanuoti filmavimai su humoristu Henry Match ir grupės „Flying saucer gang“ nariu Remigijumi Daškevičiumi.

„Įvyko tai, ko labiausiai bijojau nuo pat tos dienos, kai birželio 1-ąją vėl grįžo leidimas organizuoti renginius. Džiaugiausi, kad turime tokią galimybę, kai kitos valstybės dar tik gali šito mums pavydėti, bet iš kitos pusės jauti didžiulę atsakomybę, kai tavo renginyje susirenka apie 1000 žmonių.

Ir šiandien mane pasiekė štai tokios naujienos, kad trims „Adform kiemelio“ darbuotojams užfiksuotas COVID-19. Yra tikimybė, kad jie sirgdami jau dirbo per „Kitokius pasikalbėjimus“ su Egidijumi Dragūnu.

Aišku, nuo to niekas nėra apsaugotas, tačiau šią akimirką jaudinuosi labiau nei bet kada.

Nei aš, nei mano komanda jokių simptomų nejaučiu, tačiau pats dėl visa ko rytoj važiuoju išsitirti.

Dviems savaitėms atšaukiame renginius „Adform kiemelyje“, t.y. „Kitokius pasikalbėjimus“ su Henry Match ir Remigijumi Daškevičiumi. Naujas datas paskelbsime vėliau.

Likite sveiki, draugai“, – feisbuke rašė M. Bertulis.

Pranešama, kad visiems keturiems asmenimis – baro darbuotojams ir lankytojui – yra pasireiškę COVID-19 ligai būdingi simptomai. NVSC informuoja, kad šiuo metu vykdomas sąlytį turėjusių asmenų išaiškinimas. NVSC vertinimu, baro lankytojai taip pat galėjo turėti rizikingą sąlytį, todėl nuo rugpjūčio 5 d. ir vėliau šiame bare lankęsi asmenys turėtų kreiptis į NVSC dėl individualaus rizikos vertinimo. Susisiekti prašoma telefonu 8 618 79984 (darbo valandomis) ar el. paštu kaunas@nvsc.lt.