Modeliu dirbantis ledo ritulininkas į Švediją su tėvais emigravo būdamas dar kūdikiu – jam tuomet buvo vos 4 mėnesiai. Čia jis susipažino ir su savo būsima žmona.

View this post on Instagram

Happy wife, happy life. 🤎 📸: @lisa.hooks
A post shared by STINA ARMALIS (@stinaarmalis) on Jul 23, 2020 at 7:47am PDT


Manto santykiai su Stina užsimezgė jau seniai – vyras ne kartą su ja buvo užfiksuotas ir viešintis Lietuvoje. Vestuves pora atšoko žmonos gimtojoje Švedijoje.

View this post on Instagram

First look. 📸: @lisa.hooks
A post shared by STINA ARMALIS (@stinaarmalis) on Jul 19, 2020 at 1:26am PDT

Prieš kelerius metus Mantas Delfi pasakojo, kad jo darbas yra ne mada, o sportas.

„Mano darbas yra sportas, nors ir esu dalyvavęs 4 „Versace“ pasirodymupse Milane“, – naujienų portalui kalbėjo M. Armalis.

Išvaizdus vaikinas tuomet pasakojo, kad pasiūlymų įsisukti į mados verslą jis sulaukia neretai, tačiau savo gyvenimą sieja tik su sportu: „Noriu žaisti ledo ritulį. Man modelio darbas nėra toks svarbus“.

Savo galimybes jis vertini savikritiškai.

„Jeigu norėčiau būti modeliu, man reikėtų numesti gana daug svorio. Mano kojos pernelyg raumeningos, kad galėčiau būti aukščiausio lygio modeliu. Jeigu panorėčiau būti modeliu, tektų baigti ledo ritulininko karjerą. To aš tikrai nenoriu. Ledo ritulį gali profesionaliai žaisti ilgiau negu būti modeliu. Tai ir finansiškai apsimoka labiau. Gali būti ir modeliu, ir ledo ritulininku. O būdamas tik profesionaliu modeliu, ledo ritulininku jau nebebūsi“, – argumentus dėstė pašnekovas.

Mantas Armalis su drauge, Dalia Grybauskaitė

Kaip sakė jis, modelio karjeros aukštumų jam pavyko pasiekti pakankamai lengvai. Priešingai nei sporte: „Ledo ritulį žaisti pradėjau šešerių, kad kilčiau vis aukščiau ir aukščiau“.

Jo nemasino ir mados industrijoje nesunkiai uždirbami pinigai: „Eiti podiumu nesunku. Porą dienų pasidarbuoji, gauni atlygį ir viskas“.

Paklaustas, kuris darbas jam visgi būtų pelningesnis, vaikinas svarstė: „Manau, kad, kaip ledo ritulininkas, aš galiu daugiau. Gal per ilgesnį laiką, bet pabaigoje uždarbis iš sporto bus kur kas geresnis“.

Su šeima į Švediją išvykęs sportininkas pasakojo, kad anksčiau Lietuvoje praleisdavo kiekvieną vasarą. „Kai išsikėliau iš tėvų namų Švedijoje, vizitai tapo retesni“.

Lietuvoje gyvena visi jo giminės, tik pusbroliai ir pusseserės išsibarstė po Europą: „Turiu vieną pusseserę Norvegijoje, du pusbrolius – Airijoje, dar vieną – Švedijoje. O visi kiti, man atrodo, yra Lietuvoje, Žemaitijoje“.