Trečiadienio rytą sostinę siaubusi audra popiet kiek nurimo, ir, lyg būtų specialiai užsakyta, tuoktuvių pradžioje pasirodė saulė. Tačiau ceremonijai įpusėjus kieme prasidėjo viską merkianti liūtis, kuri nesustojo net ir pasibaigus apeigoms.

Jaunieji dėl smarkiai prapliupusio lietaus visų susirinkusiųjų sveikinimus priėmė dar esant bažnyčios viduje. Svečiai neskubėjo kelti kojos iš maldos namų, todėl daugelis jų lūkuriavo, kol danguje ir vėl sužibo saulė.

Jaunoji tuoktuvėms bažnyčioje pasirinko išskirtinio stiliaus mados namų „MAS 924“ kurtą suknelę.

Šv. Petro ir Povilo bažnyčią, esančią Vilniuje, pora taip pat pasirinko ne atsitiktinai. Pasak Ingos, bažnytinė santuoka jai – itin svarbi.

„Šioje bažnyčioje buvo krikštytas mano vyras. Kai svarstėme, norėjome, kad vienam iš mūsų ta bažnyčia būtų svarbi – ne atsitiktinai parinkta. Taip pat tai yra viena gražiausių bažnyčių Europoje, – įsitikinusi I. Žuolytė. – Civilinę santuoką mes jau turime, o bažnyčia man visą laiką buvo labai svarbus dalykas. Tad realiai tuokiamės bažnyčioje labiau dėl manęs. Aš suprantu, kad eidama į bažnyčią tai darau pirmą ir paskutinį kartą.“

Ingos ir Adomo šventės proga pasveikinti susirinko išties nemažai juos pažįstančių žmonių. Tarp svečių buvo galima pamatyti ir neseniai apie nėštumą paskelbusią Karoliną Meschino su mylimuoju reperiu OG Version, verslininkus Laurą ir Šarūną Mazalus, tinklaraštininkę Indrę Trusovę ir kt.

„Bendrąja prasme vestuvės jau yra didelė šventė. O šiaip šventėje dalyvaus apie 50 žmonių“, – kiek anksčiau Delfi teigė Inga.

Influencerė I. Žuolytė – viena tų moterų, kurios savo vyrą pažįsta kone nuo vaikystės.

„Pirmą kartą Adomas mane pamatė darželyje. Pasirodo, lankėme tą patį – mus skyrė tik durys tarp grupių. O mūsų grupes kartais sujungdavo. Aš to nepamenu, tačiau vyras – prisimena, – sakė pašnekovė. – Po darželio patekome į tą pačią mokyklą, tada į tą patį būrelį, kiek vėliau – ir į tą pačią klasę. Na, o būdami aštuntoje klasėje tapome pora.“

Paprastumas ir žemiškumas – šias vyro savybes socialiniuose tinkluose daugiau nei 100 tūkstančių sekėjų turinti Inga teigia vertinanti labiausiai.

„Aišku, paauglystėje buvo marazmų, – šyptelėjo moteris. – Buvome ir susipykę, ir išsiskyrę. Tačiau vis tiek galutiniame variante likome kartu. Mes patys sakome, kad draugaujame ir esame pora nuo aštuntos klasės.“