Daktaro laipsnį turinti dizainerė dalį trijų linijų kolekciją vasario mėnesį pristatė viename svarbiausių pasaulio mados industrijos renginių – pagrindinėje Londono mados savaitės programoje. Ji buvo ypač palankiai įvertinta tarptautinės mados bendruomenės, tačiau gerbėjai Lietuvoje išvydo kur kas daugiau – beveik pusšimtį moterims bei vyrams skirtų drabužių modelių.

Agnei svarbus įvaizdžio išbaigtumas, pagrindo ir detalių harmonija, tad drabužių derinius papildė ne tik ekstravagantiškais ilgaauliais ar šį sezoną ypač madingomis kepurėlėmis, bet ir drugelio raštu margintais dirželiais, pirštinėmis, galvos aksesuarais bei prie drabužių eilučių derančiomis „Calzedonia“ pėdkelnėmis.

Kasmet dizainerė vis labiau plečia savo kūrybos liniją ir pristato vis daugiau vyrams kurtų drabužių – šiais metais ant podiumo penki vyrams skirti deriniai, kuriuose puikiai dera adaptuotas drugelio raštas ir stilingas praktiškumas.

Išvysti naujausią Agnės Kuzmickaitės kolekciją atvyko būrys žinomų žmonių. Tarp jų – Žilvinas Grigaitis, dizainerės vyras Saulius Prūsaitis su dukra, Saugirdas Vaitulionis, Indrė Stonkuvienė, Vidas Bareikis ir kiti.

Daugiau akimirkų iš Agnės Kuzmickaitės kolekcijos pristatymo raudonojo kilimo – Delfi fotogalerijoje.