Kasmet vykstančiame renginyje „Pudra“ susirinkdavo šimtai vakarėlių mėgėjų, tačiau šiemet festivalio sąraše – tik kviestiniai svečiai, tarp kurių ir ne vienas žinomas veidas.

„Pagal dabartinius vyriausybės nurodymus galime surengti jaunystės šventę tik konkrečiam skaičiui žmonių, todėl patekimas bus labai ribojamas“, – skelbiame renginio apraše.

Iš sostinės į Palangą vakarėlio dalyviai buvo atskraidinti lėktuvu. Prabangiai vakaras pradėtas ne šiaip sau – šiemet organizatoriai svečius kvietė puoštis tema „doleriai ir mėlynas kraujas“.

Dolerio kupiūra suknelę padailino ir sportinių šokių čempionė Edita Daniūtė. O jos sutuoktinis Mirko Gozzoli, kaip ji įvardijo „Delfi“, persirengė striptizo šokėja, uždirbančia daug dolerių.

View this post on Instagram

#gozzoli #pudra #party
A post shared by Edita Daniute (@edita_daniute) on Jul 3, 2020 at 2:18pm PDT

Vyras nepabūgo ryškaus makiažo, ilgų plaukų peruko, moteriškų pėdkelnių ir net aukštakulnių. Mirko kostiumą komentatoriai vertino itin originalų ir labai netikėtą.

„Karščiausia mergina su barzda, kokią yra tekę matyti“, „Conchita Wurst turi rimtą konkurentę“, „Mirko – mano favoritas“, – liejosi komentarai po poros instagramo nuotraukomis.

Šeima laiką leido su kita populiaria šokėjų pora – pasaulio standartinių sportinių šokių čempionais Evaldu ir Ieva Sodeikomis.

View this post on Instagram

A post shared by Edita Daniute (@edita_daniute) on Jul 3, 2020 at 2:03pm PDT