Moteris pripažino savo praeities klaidas ir patikino, kad skyrybų pateikimas iš gerosios pusės – meškos paslauga žinomų žmonių sekėjams.

„Žinau, išsakiusi savo mintis, didžiąją dalį jų įdėsiu jums į lūpas. Yra trendas – apsimestinis tikrumas.

„Kokia aš tikra, kaip nevaidinu savo gyvenimo savo sekėjams“. Ar tikrai? Ar tikrai mes esame gyvenimo mentorės? Ir į mus reikia lygiuotis?

Ar tikrai moteris, parduodanti savo „tobulą“ šeimą dėl sekėjų skaičiaus yra pavyzdys visoms? Ir postūmis mums skirtis dėl meilužių? Gyvename tik kartą, tikrai!!! Visi darome klaidas, iš jų mokomės.

Tik neaiškinkime, kad tai yra siekiamybė. Nes tai – vaiko pezalai. Jei, kai man buvo 25 metai, būtų buvęs instagramas, jūs mane užmėtytumėte akmenimis. Ne visada pasidavimas jausmams yra svarbiausia ir dėl jo reikia lėkti pametus galvą.

Taip padariau būdama 25-erių. Žinote, kodėl? Nes buvau paskutinė idiotė, savanaudė ir nemąstanti blondinė. Visa laimė, kad vaikų neturėjau, nes būčiau ne tik vyro psichologinę būseną, bet ir savo vaiko.

Taigi, dar kartą pagalvokite – nei tada, nei dabar, mes, influenceriai nesame pavyzdys niekam. Nei, kaip gyventi, nei, kaip statyti savo laimę. Todėl, jei tik išeina, išlipkite iš mūsų netikro rožinio gyvenimo, nes jis išties netikras.

Prisiglauskite prie savo netobulo vyro, kuris, gal ir kartais grubus, gal neatnešė tau gėlių, gal prisigėrė atėjus svečiams. Bet, mieliausioji mano, jis tikras, jis – tavo. Jį tu pasirinkai. Tik noriu pasakyti, kad jūsų namai yra daug kartų tikresni už mūsų insta-namus“, – rašė Natalija Bunkė.

D. Bunkaus ir V. Siegel skyrybų drama

Žinia apie D. Bunkaus ir V. Siegel skyrybas pasitvirtino praėjusią savaitę, kai Viktorija pasidalijo jautriu įrašu intagrame. Netrukus po to viename forumo „Discord“ serveryje, kuriame aptarinėjamas žinomų žmonių gyvenimas, kilo sujudimas. „Bunkumi“ prisistatęs vartotojas paviešino daug dėmesio sulaukusių žinučių apie tai, kodėl neva iširo kelerius metus puoselėti romantiški santykiai.

Ėmus viešinti asmeninio gyvenimo detales, V. Siegel taip pat nebuvo linkusi tylėti. Netrukus po to moteris savo socialiniame tinkle sureagavo į galimai D. Bunkaus parašytus žodžius apie išdavystę. Instagrame Viktorija teigė, kad nežada teisintis ir netrukus visi sužinos tikrąją tiesą, o vieno kalto santykiuose, kuriuos kuria du asmenys, esą niekada nebūna. Be to, moteris sekėjams padėkojo už palaikymą.

Danielius Bunkus, Viktorija Siegel

Praėjus kuriam laikui Viktorija sekėjams ėmė demonstruoti, kaip kraunasi daiktus iš senųjų namų. Moteris užsiminė, kad nekantrauja pradėti naują etapą – tai įrodo ir naujausi jos įrašai instagrame.

„Reziumė toks – iš patirties galiu pasakyti, nereikia gailėti kartu praleisto laiko, nereikia gailėti žmogaus, nereikia gailėti tos (bendros) vizijos.

Taip, aš suprantu, kad tikrai visiems skaudu, visiems nemalonu, bet jei gyveni vien tik iš gailesčio, tu laimingas tikrai nebūsi. Vis tiek anksčiau ar vėliau viskas subyrės. Reikia gyventi čia ir dabar, būti laimingiems čia ir dabar.

Galbūt savo tokiu poelgiu kažką padrąsinau judėti į priekį. Gal padrąsinau žengti tą žingsnį, jei jūs buvote nelaimingi, jei jūs buvote su žmogumi iš gailesčio ar dėl to, kad reikia, ar dėl to, „ką žmonės pasakys“.

Gyvenkite dėl savęs, o ne dėl kitų. Būkime laimingi mes viduje. <...> Mes privalome būti laimingi, privalome būti laimingi šeimoje, santykiuose, nes kai laiminga mama ir tėtis, nesvarbu ar kartu, ar atskirai, tada ir vaikai laimingi. Kai esate laimingi ir reikalai visai kitaip klostosi.

Esu už laisvę gyventi. Esu už laisvę daryti tai, ką norisi, nes niekada negali žinoti, kada tas gyvenimas pasibaigs, kad ir kaip tai žiauriai nuskambėtų.

O dabar visiems linkiu gražaus ir laimingo savaitgalio, o pati važiuoju pailsėti ir pabūti ten,. kur jaučiuosi laimingi ir labai rami“, – savo žinutę daugiau nei 142 tūkst. sekėjų skelbė Viktorija.

Užbėgdama apkalboms už akių, moteris pridūrė, kad ilsėtis keliauja viena ir nors socialiniuose tinkluose ji šypsosi, tikrai nereiškia, kad jai neskauda širdies.

Su žiniasklaida nei V. Siegel, nei D. Bunkus šia tema neatvirauja.

Tikėtina, kad V. Siegel apie santykių baigtį su gerokai vyresniu verslininku būtų neatviravusi, tačiau iškart po žinios apie skyrybas viename „Discord“ serveryje apsireiškė Bunkumi prisistatęs vartotojas, kuris ėmė kalbėti apie galimas to priežastis.

Vyriškis išklojo, kad jųdviejų su Viktorija santykiai nutrūko dėl kelyje esą pasimaišiusio trečiojo asmens – jo artimo bičiulio.

Po Bunkaus slapyvardžiu besislepiantis narys sakė norintis pasikalbėti su jį išdavusiu ir galimai su Viktorija santykius užmezgusiu bičiuliu, tačiau šis neva bijantis.

„Nemeluosiu. Man tai yra skaudžiausias gyvenimo etapas per 43 metus. Beprotiškai skaudus, tokio nelinkėčiau niekam. Dvigubą dviejų pačių artimiausių žmonių išdavystę tikrai sunku pakelti.

Aš perlipau per save nežmoniškom pastangom, nes supratau, kad didesnės vertybės, kaip Viktorija ir Nicole gyvenime neturėsiu ir negaliu jų prarasti. Atleidau ir daviau antrą šansą žmogui, kurį be galo myliu. Bet ir šį šansą ji paniekino ir tęsė santykius toliau su žmogumi, kuris ilgą laiką man buvo artimesnis už brolį.

Kai vėl tą sužinojau, vis tiek maldavau jos neišeiti, negriauti visko, ką sukūrėme per ketverius metus ir negriauti Nicolės ir mano gyvenimų. Ji išėjo ir man tai yra skaudžiausia gyvenimo patirtis, su kuria dar vis negaliu susitaikyti, nes be proto jas myliu.

Nekaltinu Viktorijos ir nejaučiu jai jokios neapykantos. Vis dar ją myliu, bet ji pasirinko kitą kelią. Yra žiauriai skaudu ir gaila, kad visas mano gyvenimas, viltys ir pastangos žlugo. Tai tiek“, – „Discord“ platformoje rašė Bunkumi prisistatantis asmuo.

Taip pat Bunkus prisipažino, kad patarimo buvo nuvykęs ir į buvusios žmonos bei sūnaus Kristupo mamos Natalijos Bunkės namus. „Ji patikima draugė ir gali patarti. Mes puikiai vienas kitą pažįstame“, – kalbėjo jis.

Na, o paklaustas, ar pats nesijaučia nė kiek kaltas dėl jųdviejų skyrybų, prisipažino: „Taip, esu“.

„Vieno kalto nebūna. Todėl nepuoliau nieko kaltinti, ieškojau klaidų savyje ir galvojau, kaip jas išspręsti ir susigrąžinti mūsų santykius ir meilę“, – kalbėjo Bunkumi prisistatantis „Discord“ vartotojas.

Beje, kad įrašas iš tiesų gali būti parašytas D. Bunkaus rankomis, rodo ir tai, jog žinutė paskelbta iš profilio, turinčio patvirtintą tapatybę. Tai reiškia, kad serverio administratoriams šis vartotojas pateikė savo asmeninius duomenis, norėdamas įrodyti, jog jis nėra interneto „trolis“.

Į šiuos pasisakymus atsaką davė ir V. Siegel. „Aš nesuprantu, kam provokuoti ir šnekėti tokius dalykus? Jei tai nesiliaus, ir aš netylėsiu, nes turiu, ką pasakyti“, – instagrame rašė Viktorija.

„Delfi“ primena, kad Lietuva Viktorijos vardą išgirdo prieš ketverius metus, kai ji tapo aštuoniolika metų vyresnio verslininko D. Bunkaus antrąja puse. Šiandien Viktorijai – dvidešimt penkeri, ją drąsiai galima būtų pavadinti viena sėkmingiausių nuomonės formuotojų Lietuvoje.

Moters kuriamas turinys socialiniuose tinkluose kiekvieną savaitę peržiūrimas daugiau nei dvidešimt milijonų kartų, o kasdieniai nutikimai aptarinėjami ne tik smalsių moterų kompanijose, bet ir Viktorijos vardu pavadintuose forumuose.