Socialiniame tinkle „Instagram“ savo sprendimu pasidalinusi moteris užsiminė, jog operacija bus atlikta ne be reikalo – paauglystėje Deimantė buvo patyrusi nosies traumą.

„Planuoju darytis plastinę nosies operaciją. Liko savaitė, – sako Deimantė. – Operacijos metu bus ištiesinta nosies pertvara – kai sportavau dziudo, ji, daktarų pastebėjimu, greičiausiai buvo lūžusi. Kelis kartus buvau stipriai įsispyrusi sau į nosį. Todėl ji šiek tiek kreiva, o žiūrint iš vienos pusės matyti kuprelė“.

View this post on Instagram

BDay Girl 🥰 Sita nuotrauka kazkiek apibudina mane - myliu gyvenima, maista (obviously), zmones (labai) ir noriu islaikyti savo pozityva ir ta nora dukti, sokti ir gyventi linksmai dar ilgai ilgai! Noriu is tikruju atsizvelgti ne tiek i save, kiek i tuos kam reikia siek tiek musu pagalbos. Niekada nenorejau to pritemti dirbtinai. Noriu ateinanciais metais daugiau aukoti, padeti 🙌🏻 ir tai pradejau ne nuo nauju savo gimimo metu, o iskart, kada apie tai pagalvojau. Nes kam laukti, kai gali padaryti dabar. Noooriu buti drasi ir NESTABDYTI, noriu gyventi pilnais plauciais, myleti ir skirti savo laika tiems zmonems, kurie rupi man, ir kuriems JAUCIU, kad rupiu as. Noriu visada rasti laiko savo mylimiausiems zmonems. Nes po velniais dabar mes visi tokie baisiai uzsieme, kad nerandam laiko net savo artimiausiems draugams. Psichine sveikata yra siu laiku stigma, noriu visada pagauti save laiku, kada man reikia sustoti ir atsipusti. Nes kartais atsitraukti reikia visiems. Stengsiuos nebijoti buti pazeidziama ir atsiverti zmonems, net jei jie mane iskaudintu..taip jau buvo nutike, bet nenoriu gailetis poelgiu, kurie nepriklauso nuo manes. As zinau tik, kad at the end of the day paprasciausiai noriu buti sazininga pries save, kad ESU GERAS IR NUOSIRDUS, padedantis kitiems ir mylintis zmogus ❤️ esu laiminga ir vertinu ka turiu, cia ir dabar. Aciu, kad esat. D. • photo @kuliusaite •
A post shared by Beauty & Style Influencer (@deimantekazenaite) on Feb 11, 2020 at 12:04am PST

Tai, pasak Deimantės, turi didelę įtaką darbe – moteris ilgą laiką dirba modelio darbą, kuriame kone kasdien tenka pozuoti prieš objektyvą.

„Visada pozuoju atsukusi dešinę veido pusę – mažiau matyti nosies kuprelė, tuo tarpu kita mano veido pusė kur kas mažiau fotogeniška. Nevarau Dievo į medį dėl savo išvaizdos ir jaučiuosi gerai, tačiau šis pokytis man tikrai padės jaustis komfortiškiau, bus lengviau save realizuoti darbuose“, – teigia pašnekovė.

Kalbėdama apie tai, į ką derėtų atkreipti didžiausią dėmesį pasiryžus operacijai, Deimantė išskiria kelis dalykus.

„Man buvo svarbu pasirinkti atsakingą gydytoją, kuriuo galėčiau pasitikėti. Man pačiai buvo svarbu subręsti šiai operacijai, aiškiai suvokti būsimus pokyčius ar pasekmes, jei kažkas nepavyktų. Kitoms merginoms patarčiau taip pat gerai apsvarstyti šiuos dalykus.

Labai svarbus ir pinigų klausimas – mano nuomone, čia nereikia taupyti. Reikia rinktis geriausią specialistą. Žmogus, kuris renkasi tokius pokyčius, turi suprasti visą gijimo eigą ir suvokti, kad tie pokyčiai neįvyks per dieną. Reikės turėti kantrybės. Aš esu viskam morališkai pasiruošusi, nusiteikus ir tikiuosi geros organizmo reakcijos į šią intervenciją. O visa kita patikiu daktarams, kuriais pasitikiu, t.y. dr Dainiui Daunoravičiui ir ANG specialistui, kuris užtikrins ne tik vizualius, bet ir sveikatai palankius pokyčius“, – teigia žinoma vizažistė.

Natūralumas – kone didžiausia žinomas moters siekiamybė. Deimantė tikisi, kad po operacijos ir toliau jausis savame kailyje.

„Aš, kaip ir gydytojas, kurį pasirinkau, esu už natūralumą, už neagresyvius pokyčius. Nenoriu šabloniškos nosies. Manau, kad blogiausia, kas gali nutikti – tai rezultate matyti tokius pokyčius, kurie yra akivaizdūs ir rėžiantys akį. Noriu, kad mano nosis ir liktų mano nosimi. Tokia mano siekiamybė. Noriu likti savimi. Aš nenoriu prie kažko derintis, atitikti išgalvotus grožio standartus, noriu savo nosies korekcijos, kuri tiks būtent man“, – prisipažįsta D. Kazėnaitė.

Žinomas modelis teigia, jog sprendimą atlikti nosies korekciją priėmė prieš tai gerai viską apmąsčiusi.

„Pastaruoju metu daug gilinausi į save – kaip noriu jaustis, kokius sprendimus artimiausiu metu noriu priimti. Nosies korekcija buvo vienas rimčiausių priimtų sprendimų. Jeigu noriu – kodėl ne? Aš daug fotografuojuosi, daug filmuojuosi, toks mano darbas. Visu tuo dalinuosi, nes tai bus akivaizdus dalykas. Nematau tikslo slėpti“, – šypteli Deimantė.

View this post on Instagram

Free soul 🤍 ft @gabriele_svirine
A post shared by Beauty & Style Influencer (@deimantekazenaite) on May 15, 2020 at 12:17am PDT

Tiesa, vizažistė užsiminė ir apie tai, ko labiausiai trūks po operacijos.

„Po operacijos kurį laiką negalėsiu sportuoti. Esu pratusi gyventi aktyviai, todėl nebus lengva, – juokiasi moteris. – Man toks sąstingis nelabai patinka, nes po pertraukos labai sunku vėl pradėti sportuoti. Bet svarbiausia sveikata, todėl labai save saugosiu ir laikysiuosi visų gydytojų nurodymų“.