Paskutinius mėnesius iki gimdymo skaičiuojanti Rūta kartu su šeima nusprendė pradžiuginti ir save, ir savo sekėjus, sukurdama nuotaikingą vaizdo įrašą.

Trumpame klipe Rūta ir Mindaugas vis klausė, kas gi jiems gims: berniukas ar mergaitė? Galiausiai būsimo kūdikio lyties atskleidime pasitelktas juodas balionas, kurį susprogdinus pabiro rausvi konfeti, reiškiantys, kad jiedu netrukus ant savo rankų sūpuos dukrelę.

Rūta Banionytė su šeima
Foto: Stopkadras

„Klausimas „mergaitė ar berniukas?“ visą savaitę domino mūsų nuostabiąsias sekėjas! Pagaliau atskleisime vaikelio lytį ir pamažu kartu pradėsime galvoti vardą! Ačiū, kad džiaugiatės kartu ir dalyvaujate mūsų gyvenime“, – jų kasdienybę sekantiems internautams dėkojo Rūta su sužadėtiniu.

Nuotaikingą vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia:

View this post on Instagram

A post shared by Šokoladas Sielai|Motyvacija (@sokoladassielai) on May 26, 2020 at 11:26am PDT

Bandymus susilaukti vaikelio lydėjo skaudūs išbandymai

„Maždaug prieš trejus metus nusprendėme, kad verta pabandyti susilaukti vaiko. Iki tol dar nebuvome tikri, ar norime, juk man jau buvo 39-eri. Kai nusprendėme, kad vis dėlto norime vaiko, pastojau labai greitai. Deja, kelias buvo labai ilgas – patyriau tris persileidimus. Kiekvieną kartą nėštumas tęsdavosi iki dviejų mėnesių.

Paskutinius metus buvome nuleidę rankas. Lankėmės ir pas psichologus. Nusprendėme, kad dirbtinio apvaisinimo nedarysime. Na, o sužinojusi, kad vėl laukiuosi, patyriau labai daug streso. Pirmus tris mėnesius galvojau, kad turbūt vėl persileisiu ir nėra čia kuo džiaugtis. Buvau įtampoje ir galvojau: „Kaip bus – taip“. Buvau paleidusi tą mintį.

Tad džiaugtis pradėjome tik dabar, kai pasidarėme daug tyrimų, sužinojome, kad viskas gerai, kad vaikas – sveikas. Ir dabar jau po truputį ateina ramybė. Bet aš iki šiol išgyvenu, nežinau, kas bus. Labai norėčiau pasakyti, kad džiaugiuosi. Tokių momentų tikrai būna, bet aš vistiek labai bijau dėl to, kas bus toliau“, – „Delfi“ atviravo Rūta.

Moteris pasakoja, kad nėštumas nesukelia jokio diskomforto – nekamuoja nei rytiniai pykinimai, nei kiti ypatingi savijautos pokyčiai.

„Aš iki šiol gyvenu, kaip gyvenau, iki šiol sportuoju. Kadangi visada vedžiau sveiką gyvenimo būdą, niekas nepasikeitė. Tačiau tas laikotarpis, kai patyriau kraujavimus dėl persileidimų, sveikatos tikrai nepridėjo. Fiziškai nesijaučiau gerai“, – pasakojo moteris.

Vis dėlto pašnekovė pasidžiaugė, kad besilaukiant vaikelio pasikeitė jos mylimojo elgsena.

„Jis visai ant manęs nepyksta, nors aš tikrai neblogai galiu padraskyti akis. Tačiau atgal jis nepuola. Man atrodo, jis galvoja, kad, kadangi ir taip nemažai iškentėjau, to papildomo streso man nereikia. Nejaučiu aš ypatingų emocinių pokyčių, tačiau vyras tikrai pagerėjo“, – nusijuokė R. Banionytė.

Primename, kad iš ankstesnių santykių žinoma moteris augina 11-metę dukrą Emanuelę.

Mindaugas ir Rūta kartu jau 8-erius metus.