Nauja tatuiruote pasipuošė „Eurovizijos“ atrankose dalyvavusi atlikėja Rūta Loop.

„Ilgokai galvoje sukosi mintis apie rūtos šakelę – man tai graži, moteriška simbolika. O vieta puikiai sąveikauja su tatuiruotės idėja. Vieta po krūtine – graži ir taip pat spinduliuoja moteriškumu“, – atskleidžia Rūta Loop.

View this post on Instagram

Labasvakaras. Big day. #new #tattoo #rūtosšakelė 🤍 @ink_argentum @silwou
A post shared by Ruta Loop (@rutaloop) on May 20, 2020 at 10:25am PDT

Atlikėjas, „X faktoriaus“ nugalėtojas Žygimantas Gečas kartu su žmona Anžela pasipuošė vienodomis tatuiruotėmis. Tiesa, dainininkas Delfi atskleidė, jog jas pasidarė kone prieš metus.

„Tačiau iki šiol niekur nevešinom jų. O vienodos tatuiruotės su Anžela norėjom jau seniai. Aš asmeniškai apie tokią galvojau jau nuo mokyklos laikų, vėliau apie tai vis kalbėdavai žmonai. Mąstėm, kad reikėtų tokią pasidaryti“, – sako atlikėjas ir radijo laidų vedėjas.

Pasak Žygimanto, galiausiai tatuiruotę juodu pasidarė – tai buvo dovana nuo Anželos gimimo dienos proga.

„Ji gana paprasta, tačiau mudviem reikšminga – ji simbolizuoja, jog neleisim vienas kitam pasenti, – pasakoja dainininkas. – Esame jauni, elgiamės kaip jaunuoliai ir tą jausmą norime išlaikyti visą gyvenimą. Tikimės, jog pažiūrėję į savo ar vienas į kito rankas tai nuolat prisiminsime. Pažadą norisi tęsėti!”

Dar viena tatuiruote pasipuošė ir atlikėja Iglė. Žinoma atlikėja teigia, jog naują tatuiruotę planavo pasidaryti dar prieš karantiną – buvo netgi užsirašiusi pas meistrą.

„Šiaip jos labai nesureikšminu, tai tik dar viena nauja tatuiruotė. Tad šioje vietoje drastiškų pokyčių nebuvo“, – sako Iglė.

Po karantino mergina pakeitė ir plaukų išvaizdą. Tiesa, jau ne pirmą kartą – Iglė yra buvusi ir šviesiaplaukė, taip pat buvo iki pečių patrumpinusi plaukus.

„Kažkokiu laikotarpiu kiekvienai merginai reikia pokyčių ir dažniausiai tai būna pakeista šukuosena. Viską gerai apmąsčiau, prieš tai net trejus metus stebėjau, kaip greitai auga mano plaukai. Baimės tikrai nejutau. Be to, mano kirpėja Lina moka nuraminti ir pagirti“, – teigia Delfi pašnekovė.

Iglė Bernotaitytė
Foto: Asmeninio archyvo nuotr.

Tuo tarpu šokėja Edita Daniūtė tatuiruočių salone lankėsi pirmą kartą. Apie apsilankymą moteris gerbėjams pranešė Instagrame.

Nuotraukoje matyti, jog meistras Editai daro tatuiruotę, o moteris guli užsidėjusi apsauginę veido kaukę.

View this post on Instagram

#tatoo #first 👏👏👏 @inkfactory
A post shared by Edita Daniute (@edita_daniute) on May 18, 2020 at 2:37am PDT

Kiek vėliau Edita pranešė, jog su vyru Mirko išsitatuiravo karūnas. Jųdviejų tatuiruotes skiria tik ženklai po karūnomis – kortų žymėjimams naudojamos „K“ ir „Q“ raidės, reiškiančios karalių ir damą. Karūna simbolizuoja galią ir autoritetą, o karūna su širdimi – besąlygiškos meilės įrodymas.

Edita rezultatu pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Tačiau Delfi moteris atskleidė, jog ši tatuiruotė – tikrai nepaskutinė.

„Tikrai daug laimės... Tai pirma, tačiau tikrai ne paskutinė tatuiruotė“, – sako džiaugsmo neslepianti šokėja.

View this post on Instagram

👏👏👏🤪❤️😍 @inkfactory
A post shared by Edita Daniute (@edita_daniute) on May 18, 2020 at 9:55am PDT


Pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas-Kuvalda jau kuris laikas nėra abejingas tatuiruotėms. Ne vienu piešiniu savo kūną išmarginęs kovotojas, penktadienį švenčiantis savo gimtadienį, sušvelnėjus karantinui nusprendė ir dar kartą apsilankyti tatuiruočių salone. Naujausia iliustracija ant Sergejaus kūno turi mistinę reikšmę.

„Dar vienas puikus meno kūrinys nuo Alekso Astrausko, kurį nešiosiu ant rankos šalia kitų man ne ką mažiau svarbių iliustracijų, – pasidžiaugė kovotojas. – Kiekviena tatuiruotė, kurią nešioju ant savo kūno, turi gilią reikšmę mano gyvenime bei yra savotiškai svarbi. Šį kartą mes įamžinome Tailando mitologinės būtybės Jako veido atvaizdą. Būtybę, kurią dažnai galima sutikti prie šventovės vartų. Legenda pasakoja, kad milžinas siaubingu šėtono veidu yra be galo galingas ir pavojingas, jis saugo savo šventovės vartus nuo blogųjų dvasių.“

„Būdamas Siamo šalyje gavau pravardę bei kovos vardą: Super Yak Sitsongpeenong. Gavau ją dėl savo fizinių domenų bei agresyvaus kovojimo būdo. Manau, jo atvaizdas ant išorinės dilbio dalies puikiai simbolizuos mano kaip šeimos globėjo ir jos gerovės saugotojo vaidmenį, nes vidinė dilbio dalis yra skirta būtent šeimos nariams: žmonai Airinei bei vaikams Ramirui, Raonui ir Rajai. Brangiausia, ką turiu! Ačiū mano tėveliams, kad įskiepijo man šį supratimą bei ačiū studijai už dar vieną puikų darbą!“ – dėkojo S. Maslobojevas.

View this post on Instagram

🇱🇹 Dar vienas puikus meno kūrinys nuo @alex_astrauskas kurį nešiosiu ant rankos šalia kitų man ne ką mažiau svarbių iliustracijų, kurias taip pat iliustravo Alexas. Kiekviena tatuiruotė, kurią nešioju ant savo kūno, turi gilią reikšmę mano gyvenime bei yra savotiškai svarbi. Šį kartą mes įamžinome Tailando mitologinės būtybės Jako veido atvaizdą. Būtybę, kurią dažnai galima sutikti prie šventovės vartų. Legenda pasakoja, kad milžinas siaubingu šėtono veidu yra be galo galingas ir pavojingas, jis saugo savo šventovės vartus nuo blogųjų dvasių. Būdamas Siamo šalyje gavau pravardę bei kovos vardą: Super Yak Sitsongpeenong. Gavau ją dėl savo fizinių domenų, bei agresyvaus kovojimo būdo. Manau jo atvaizdas ant išorinės dilbio dalies puikiai simbolizuos mano kaip šeimos globėjo ir jos gerovės saugotojo vaidmenį, nes vidinė dilbio dalis yra skirta butent šeimos nariams: žmonai @maslobojeva.airine bei vaikams #Ramir, #Raon, #Raja. Brangiausia ką turiu! #Ačiū mano tėveliams, kad įskiepijo man šį supratimą bei #Ačiū @fokuspokus_tattoo studijai už dar vieną puikų darbą! ------- 🇬🇧 Another great work of art from #AalexAstrauskas which I will carry on my arm next to all other important illustrations made by Alex. Every tattoo on my body has a special deep meaning to my life and is important in its own way. This time we captured Thailand's mythical creatures Yako's face. Creature that could often be seen near temple gates. Legend says that giant with devil face is very powerful and dangerous, he protects the temple from bad spirits. When I was in Siam country I got nickname and fighting name: #SuperYakSitsongpeenong. I got it because of my physical data and aggressive fighting style. I believe that this image on my outer forearm will perfectly symbolize mine, as family and welfare guardian role because my inner forearm is dedicated to my family members: my wife #AirineMaslobojeva and kids #Ramir #Raon and #Raja. Most valuable that I have! #Thanks to my parents that thought me this. Also #thankyou #focuspocustattoo studio for another great piece of art! ------- #Maslobojev#Kuvalda#KuvaldaTeam#motivation #motivacija #kickboxing #work #Yak #guardian @revolution.gym_phuket

A post shared by Sergej "KUVALDA" Maslobojev (@sergej_maslobojev) on May 21, 2020 at 2:09pm PDT