Tačiau Marius sako, kad gailėti jo tikrai nereikia: per šias Velykas sumontuota didžiulė virtuvė ir trūksta vos kelių baldų, tad, 130 kvadratinių metrų namas beveik įrengtas, rašoma pranešime spaudai.

Lietuviai linkę pamokyti bei pamoralizuoti, todėl nepraleido progos pasipiktinti ir Mariaus gyvenimo būdu: neva Jampolskis nemoka gyventi, mat uždirba daug, tačiau juodai dienai vis tiek nesusitaupo.

41-erių Marius neslepia namams iš tiesų išleidęs visus turėtus pinigus ir dar paskolą pasiėmęs, tačiau tiek jis, tiek jo žmona Renata bei dukra Viltė namuose praleidžia nemažai laiko. Dėl to jiems visai nesinorėjo taupyti namų sąskaita. Prieš tai toli už miesto gyvenęs Marius pripažįsta naujus namus pirkęs tam, kad būtų lengviau žmonai.

„Mano žmonai pasidarė truputį per sunku būti ne mieste. Juk, vis tiek, visą tą ūkį – būkim biedni, bet teisingi – ji turėjo viena ir prižiūrėti“, – Delfi TV gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ šį sekmadienį pasakos Marius.

Ne paslaptis, kad kone visi scenos žmonės per karantiną neteko darbo. O kada bus galima nueiti į spektaklį ar koncertą – kol kas neaišku. Ekspertai gąsdina, kad atlikėjai gali darbo neturėti ir iki kitų metų. Marius neslepia, jog per visą karantiną negauna jokių pajamų.

Tačiau, nepaisant sudėtingos finansinės situacijos, žymus aktorius ir daininkas karantino nedramatizuoja ir sako išgyvenantis iš tiesų ypatingą laikotarpį – jis pagaliau turi laiko mokytis ir gilintis į tuos dalykus, kuriems iki tol dėl darbų gausos neturėjo laiko.

„Tie, kas iki šiol skundėsi, kad neranda laiko knygų skaitymui ir ilgiems pasivaikščiojimams, tegul dabar savęs nuoširdžiai paklausia, tai kiek jie knygų perskaitė per beveik du karantino mėnesius?“, – sako Marius.

Aktorius džiaugiasi, kad dabar internete įmanoma rasti tiek medžiagos, kad neišeinant iš namų galima ir naują specialybę įgyti, ir universitetą baigti.

„Viską rinkitės pagal rekomendacijas žmonių, kurie jums yra autoritetas, – kitaip pasiklysite informacijos šiukšlyne“, – pataria Marius. Jis neslepia jau seniai norėjęs išbandyti save už kadro, todėl dabar svajoja parašyti gerą kino scenarijų. O gal ir ne vieną.

Pokalbis su Mariumi Jampolskiu apie naujus namus, gyvenimo būdą ir kitus pokyčius – šį sekmadienį 17 val. visos Lietuvos televizijos kanale Delfi TV gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“.