I. Martinkėnaitė pasakojo, jog paprastai Motinos dienos proga drauge su seserimi ir atžalomis vykdavusios sveikinti savo mamos į jos namus. Kartais moteriška kompanija sugalvodavusi ir įvairių aktyvių veiklų sodyboje arba eidavusios smagiai pasėdėti į lauko kavinę.

„Tačiau šįmet viskas bus kitaip. Mes saugome savo mamą, jos savijautą, tad sekmadienį pas ją į svečius nevažiuosime“, – sakė žinoma moteris.

Gėles ir dovaną I. Martinkėnaitė savo mamai išsiųs.

Atlikėja sakė, jog jos mamos mėgstamiausios gėlės – frezijos. Šias kvapnias gėles Ingrida taipogi be galo mėgstanti.

„Dėl dovanos man nereikėjo ilgai sukti galvos. Ne tik šia proga, bet ir kitomis arba net visai be jokios progos stengiuosi pradžiuginti savo mamą kosmetikos produktais. Visada pasidomiu, ko jai šiuo metu labiausiai reikia, ko ji stokojanti – tą ir dovanoju“, – sakė I. Martinkėnaitė.

Žinoma moteris mano, jog viena išeičių šiai dienai, kuomet nerekomenduojama vykti į svečius pas vyresnio amžiaus žmones, yra išsiųsti grožio dėžutę savo mamai. I.Martinkėnaitė pasakoja, jog šiemet ją sudomino prancūzų kosmetikos kompanijos „L‘Occitane“ pasiūlymas sukurti grožio dėžutę savo mamai, parenkant labiausiai jai tinkančias kosmetikos priemones.

„Manau, idėja labai paprasta: parinkti mamai tuos produktus, kurie labiausiai jai būtų reikalingi dabar, tausotų jos grožį pavasarį“, – pranešime spaudai sako Ingrida.

Neturinčioms laiko kompanija siūlo ir jau parengtas grožio dėžutes pagal mamos charakterį, gyvenimo būdą: sukurti rinkiniai optimistei, kūrybingai, rafinuotai mamai arba vertinančiai itin aktyvų gyvenimo būdą.

Pasak I. Martinkėnaitės, jos ir mamos odos struktūra panaši: abiejų linkusi sausėti.

„Iš vaikystės yra likę prisiminimai, kaip mama prieš veidrodį tepasi veidą kremu. Tai man buvo tarsi grožio pasaulio pradžiamokslis“, – šypsosi prisiminusi Ingrida.

Motinos dienos proga Ingrida sumanė mamą palepinti taukmedžių sviesto produktais: drėkinančiu veido kremu, maitinančiu rankų kremu bei pieno kvapo muilu.

Moteriškais geros savijautos, sporto ir grožio patarimais žinoma moteris nuolatos dalijasi ir su pačios įkurto tinklaraščio „Su Ingrida“ skaitytojomis bei sekėjomis socialiniuose tinkluose.

„Karantinas tikra atgaiva odai ir plaukams, pats laikas jais tinkamai pasirūpinti. Visada sakiau, kad svarbu saugoti tai, ką turime unikalaus. Ir jūs net nenorėsite nieko keisti savo išvaizdoje, jeigu jūsų oda atrodys skaisčiai“, – rašo I. Martinkėnaitė, besistengianti tris-keturis kartus per savaitę savo veido odą ir plaukus palepinti kaukėmis.

Moteris šiomis dienomis išbandė ir tos pačios kompanijos atstatomąją kreminės tekstūros plaukų kaukę, skirtą sustiprinti sausus, lūžinėjančius, pažeistus plaukus.

Kaip moteris, gimus mažylei Evai, viską suspėja: ne tik rūpintis šeima, savo grožiu, bet ir bedrauti bei dalintis savo patarimais su tinklaraščio bei socialinių tinklų skaitytojomis?

„Turbūt dar nespėjau išnaudoti visų per nėštumą sukauptų energijos resursų. Mano nėštumas buvo lengvas, ramus. Dėl karantino laiką leidau tik namuose, tad visai gerai pailsėjau, – šypteli Ingrida. – Aišku, po truputį jaučiu, kaip rezervai jau senka. Privalau stabtelti, daugiau pailsėti. Laimei, dėl karantino mažiau darbų turintis vyras dažniau būna namuose, tad padeda prižiūrėti mažylę. Tada mano rankos jau būna laisvos ir galiu sėsti prie kompiuterio.“

I. Martinkėnaitė tikisi, jog kaip ir visada, taip ir šįmet, ją Motinos dienos proga pasveikins vyresnėlė, trylikametė dukra Marija. „Ji visada mane pradžiugina savo kūrybos atviruku ir gėlių žiedais. Tai – pati geriausia dovana“, – net neabejoja žinoma atlikėja.