Žinia apie aplankiusius gandrus buvusi šokių kolektyvo „Žuvėdra“ narė, šiuo metu gyvenimą kurianti Floridoje (JAV), pasidalino savo socialiniuose tinkluose. Moteriai gimė mergaitė.

„Mūsų angelėlis atkeliavo 2020-04-25. Susipažinkite su Ilana Raytses“, – šalia jautrios nuotraukos iš ligoninės brūkštelėjo garsi šokėja.

View this post on Instagram

A post shared by Iveta Lukosiute (@iveta.lukosiute) on Apr 26, 2020 at 7:52am PDT

Jautri mamos akimirka su mažyle sujaudino internautus – bičiuliai, artimieji ir kolegos iš viso pasaulio įvairiomis kalbomis sveikino Ivetą bei jos pagausėjusią šeimą.

Be dukrelės Ilanos I. Lukošiūtė su mylimuoju Jenya Raytsesu augina sūnų Vidą.

Anksčiau laidai „Bus visko“ garsi šokėja atviravo, kad niekada nenorėjo būti karjeriste, o šeima jai – didžiausia vertybė.

„Pažįstu ne vieną šokėją, kuris paaukojo šeimą dėl karjeros, tačiau, kai biologinis laikrodis perlipa ribą, kuomet gimdyti vaikus tampa per vėlu, dauguma jų gailisi. Aš niekada nenorėjau būti viena iš jų. Visada žinojau, kad turėsiu vaikų”, – kalbėjo sportinių šokių čempionė.

Iveta išgarsėjo dalyvaudama Didžiosios Britanijos šou „Strictly Come Dancing“. Tuomet apie ją sužinojo ne tik Lietuva, bet ir visas pasaulis, o komplimentus dalijo didžiausi šokio profesionalai.