Atlikėja trečiadienį socialiniame tinkle pasidalijo nerimą keliančiu prašymu: „Jeigu tarp draugų yra tikinčių, paprašysiu maldos už savo saugumą“. Ši žinutė privertė prisiminti neseniai garsiai nuaidėjusį Rūtos ir jos vyro Rolando Damijonaičio konfliktą, kai dėl galimų smurto protrūkių moteriai keletą kartų į jųdviejų bendrus namus teko kviesti policijos pareigūnus.

Nors Rūta neslėpė „kenčianti vyro terorą“, pirmame atvirame interviu „Delfi“ ketvirtadienį R. Damijonaitis komentavo, kad po penktosios atžalos gimimo Rūtai neva pasireiškė „nebūti kaltinimai“ ir esą tai nėra pirmas kartas.

„Delfi“ kalbintas D. Meškauskas sakė nepastebėjęs, kad jo buvusios mylimosios ir jos dabartinio vyro santykiai būtų sudėtingi.

„Netikiu, kad tie smurto protrūkiai iš viso egzistuoja. Tiek Rūta, tiek Rolandas, kai sutinku, taikiai, gražiai gyvena, kultūringai bendrauja. Viskas man ten atrodo gerai. Užpraeitą savaitgalį buvau sutikęs mudviejų sūnų. Jis – sveikas, laimingas, viskuo patenkintas, viską turi, mokykloje sekasi gerai“, – sakė D. Meškauskas.

Paklaustas, ar dėl kylančių konfliktų gali būti kaltos, kaip R. Damijonaitis minėjo, po gimdymo kilusios psichologinės problemos, pašnekovas situaciją feisbuke pavadino „perdėta“. „Juk nebūna namų be dūmų. Gal koks eilinis konfliktas. Jeigu jų santykiai jau nelabai geri, tai taip ir išėjo“, – komentavo Deividas.

Pasiteiravus, ar jiems su Rūta nekildavo panašių problemų, pašnekovas pažymėjo, kad jųdviejų santykiai nutrūko prieš vienuolika metų. „Tai, ką aš galiu pasakyti? Turiu bendrą sūnų, kurį labai myliu, labai džiaugiuosi ir viskas. Bendraujame taikiai, gerbiame vienas kitą ir viskas“, – kalbėjo žinomas šokėjas.

Dabartinį buvusios mylimosios vyrą D. Meškauskas apibūdino kaip išsilavinusį ir kultūringą. „Jis labai sąmoningas, išmanus, etiškas ir protingas – tikrai ne kažkoks smurtautojas. Ir mes draugiškai bendraujame, ir mano sūnus labai puikiai su juo sutaria. Mačiau pats, kaip jis bendrauja su sūnumi – dėl to labai džiaugiuosi“, – patikino vyras.

„Delfi“ R. Damijonaitis atskleidė, kad šiuo metu jis ir Rūta gyvena atskirai, o paprašytas atvirai pasakyti, ar kada yra smurtavęs prieš žmoną, jis neigė kada nors kėlęs ranką.

„Niekada, niekada to nedariau. Plius, sakau, kai mes dabar gyvename atskirai, tuo labiau manęs bijoti ar jausti grėsmę nėra reikalo“, – sakė jis.

Žiniasklaidai Rūta prasitarė, kad šiuo metu itin sudėtinga ir jos finansinė padėtis.

„Svajoju, kad mano vaikai galėtų eiti į darželį, nes vienai per sunku, o vesti į privatų darželį nebeturiu pinigų“, – 15min.lt prisipažino ji.

D. Meškauskas šią situaciją pateisino karantino sukeltais sunkumais.

„Na, o kam iš scenos žmonių dabar nekyla klausimas dėl šitų dalykų? Dabar mes neturime renginių. O, kadangi ji be mano sūnaus turi dar keturis vaikus, suprantama, kad yra sudėtingiau“, – „Delfi“ sakė pašnekovas.