Simonai šiemet sukako 35-eri. Moteris buvo nusiteikusi surengti didelę šventę, tačiau šalyje paskelbtas karantinas planus pakoregavo.

„Gimtadienius reikia švęsti. Taip buvo įprasta mano šeimoje. Todėl nuo vaikystės būdavau papuošta pūsta suknele ir visada turėdavau draugų savo namuose. 34-ojo gimtadienio nešvenčiau kaip įprasta. Buvom Kuboje ir džiaugėmės mėlyna jūra. Sakiau, kad 35-asis bus su trenksmu. Ant stogo. Su mylimiausiais žmonėmis ir gražiausia muzika. Šiandien esu namuose, o laimė atrodo visiškai kitaip. Džiaugiuosi, jog mano šeima sveika. Kad prairo tik viena pėdkelnių pėdutė, o ne dvi, kad mama, būdama viena namuose, moka džiaugtis Velykomis”, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė S. Albavičiūtė–Bandita.

View this post on Instagram

#gimusPerKosmonautųDieną Gimtadienius reikia švęsti. Taip buvo įprasta mano šeimoje. Todėl nuo vaikystės būdavau papuošta pūsta suknele ir visada turėdavau draugų savo namuose. 34o gimtadienio nešvenčiau kaip įprasta. Buvom Kuboje ir džiaugėmės mėlyna jūra. Sakiau, kad 35as bus su trenksmu. Ant stogo. Su savo mylimiausiais žmonėmis ir gražiausia muzika. Šiandien esu namuose, o laimė atrodo visiškai kitaip. Džiaugiuosi, jog mano šeima sveika. Kad prairo tik viena pėdkelnės pėda, o ne dvi, kad mama būdama viena namuose, moka džiaugtis Vėlykomis. Andrius manęs klausė- ko norėtum gimtadieniui, juk jubiliejus, o aš noriu, kad būtum laiminga! Sakiau - nenoriu nieko. Tik nepirk man naujo kompo ar telefono, nes tai daiktai, kuriuos galiu nusipirkti pati. Noriu siurprizo. Kuris nekainuoja. Šiandien diena prasidėjo lovoje, kai man ant pagalvės buvo padėtas kompiuteris su mano mylimiausių žmonių sveikinimais. Šiandien ryte 18 minučių verkiau ir juokiausi, vėl verkiau ir vėl juokiausi x 100. Į namus plaukė gėlės ir šampanas ❤️ Ačiū mano mamytei, kad esu, @andriuszid , kad šiandien ne liūdžiu, o švenčiu ❤️❤️❤️ ir visiems draugams, kad jus turiu! Net ir per atstumą❤️ Karantinas ar ne, gyvenimas yra gražus! Linkėjimai iš mano gimtadienio baliaus! P.S. kaimynai, įspėju, šiandien bus daig triukšmo, karaoke vakaras coming soon! #simonabandita #karantinas #gimtadienis
A post shared by Simona Albaviciute (@simonabandita) on Apr 12, 2020 at 10:00am PDT

Žinoma laidų vedėja užsiminė, jog būtų laiminga, jei mylimasis Andrius Židkovas nustebintų ją dovana, kuri nieko nekainuoja.

„Andrius manęs klausė – ko norėtum gimtadieniui, juk jubiliejus, o aš noriu, kad būtum laiminga! Sakiau – nenoriu nieko. Tik nepirk man naujo kompo ar telefono, nes tai daiktai, kuriuos galiu nusipirkti pati. Noriu siurprizo. Kuris nekainuoja. Šiandien diena prasidėjo lovoje, kai man ant pagalvės buvo padėtas kompiuteris su mano mylimiausių žmonių sveikinimais. Šiandien ryte 18 minučių verkiau ir juokiausi, vėl verkiau, ir vėl juokiausi. Į namus plaukė gėlės. Ačiū mano mamytei, kad esu, Andriui, kad šiandien ne liūdžiu, o švenčiu. Ir visiems draugams, kad jus turiu! Net ir per atstumą. Karantinas ar ne, gyvenimas yra gražus! Linkėjimai iš mano gimtadienio baliaus!”, – „Instagram“ tinkle draugams ir gerbėjams šypsojosi Simona.