Žirgai – mano silpnybė ir hobis nuo vaikystės, padedanti neįtikėtinai gerai atsipalaiduoti. Dažnai pabėgu pajodinėti į žirgynus šalia Vilniaus, o „Harmony Park“ šiuo atžvilgiu tobula vieta, nes turi ne tik žirgyną, bet ir visą eilę kitų atpalaiduojančių veiklų, tokių kaip autentiškas turkiškas hamamas, SPA procedūros, geizeriai. Nekalbant apie pačią aplinką, kuri jau gamtos sukurta atsipalaidavimui“, - pasakoja V. Siegel. – „Čia grįžtame jau ne pirmą kartą, tai viena mano mėgstamiausių vietų, kur galima pabėgti nuo kasdienių rūpesčių tiek su šeima, norint intymios, diskretiškos aplinkos, tiek puiki vieta įvairioms šventėms su draugais, kurioje tiek veiklų, kad liūdna niekada nebus. Tad neabejoju, kad dukra pamažu susipažins ir pamils žirgus ne mažiau už mane, juk tai vienas geriausių žmogaus draugų“.

Viktorija Siegel su dukra
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Kaip rašoma spaudos pranešime, šeima, porą dienų praleidusi gamtos prieglobstyje, jaukiame artimiausių žmonių rate atšventė Nicolės gimtadienį, mėgavosi gurmaniška šventine vakariene restorane „Simboly“, pramogavo vandens ir pirčių erdvėje, o SPA procedūromis mėgavosi ne tik Viktorija su Danieliumu, bet ir mažoji Nicolė, kurios laukė ypatinga gimtadienio staigmena – linksmybės tikrame putų debesyje turkiškame hamame.

„Harmony Park“ – viena mėgstamiausių šeimos poilsio vietų ne tik dėl tobulos vietos, bet ir itin aukšto aptarnavimo lygio. „Atvažiuoji į viduryje šimtamečio miško pasislėpusį viešbutį, užeini į registratūrą ir iškart pasijauti lyg būtum ne Lietuvoje, o aukštos klasės užsienio poilsio komplekse – viskas aukščiausios klasės, pradedant aptarnavimu viešbutyje, profesionaliomis SPA procedūromis, baigiant tikrai nuostabiu maistu“, - pasakoja Viktorija.

Viktorija Siegel su dukra
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Poros dienų poilsis Viktorijos Siegel šeimai buvo atsipalaidavimas prieš audringą savaitgalį, kuris prasidės Šv. Valentino dienos minėjimu, o baigsis dideliam draugų ratui surengta Nicolės gimtadienio švente.