Aktorė ne kartą yra pasakojusi, jog su neseniai 15-tą gimtadienį atšventusia dukra Upe turi itin tvirtą ryšį. Ji ne tik didžiausia mamos gerbėja bei palaikytoja, bet ir nemenka pagalbininkė kasdieninėje veikloje.

„Upė yra ta geroji, protingoji paauglė. Viskas yra gerai, nėra net kuo skųstis. Bet visgi joje aš nematau savęs, esame labai skirtingos tiek pagal būdą, charakterį, tiek pagal skonį“, - pranešime spaudai pasakoja aktorė.

Dviejų dukrų mama tikina, jog auginant vaikus labai svarbu jiems leisti patiems atrasti savus pomėgius, savo kelią ir jokių būdu neversti vaiko daryti kažko per prievartą. Anot I. Stasiulytės, didžiausia tėvų ar mokytojų klaida yra stengtis per vaiką įgyvendinti savo pačių neįgyvendintus troškimus.

„Nesvarbu, kokioj srity vaikas tobulėtų ar kokį būrelį lankytų, svarbiausia papulti pas tinkamą mokytoją, kuris nelaužytų vaikų psichikos. Tuose pačiuose modelių būreliuose ar šokiuose būna, jog mokytojas iš vaikų siekia maksimumo pilna galva, taip sukeldamas stresą, įtampą. Svarbiausia ir tėveliams įsiklausyti į vaiko poreikius, ką jis iš tikrųjų nori daryti, o ne įgyvendinti savo paties troškimus, kurių nepasiekei vaikystėje“, - atvirauja Ineta.

Ineta Stasiulytė su dukra

Aktorė tvirtina tokiu pačiu požiūriu besilaikanti ir auginant savąsias dukras. Upei įžengus į paauglystės amžių, savęs ieškojimo ir savo nuomonės reiškimo etapą, Ineta tik džiaugiasi, jog mergaitė moka protingai priimti tinkamus sprendimus ir pati skiria didelį dėmesį jos nuomonei.

„Kalbant apie stilių, aš nedraudžiu Upei reikšti savęs. Ji moka labai gražiai pasidaryti, nevaržau jos norų. Net pati kreipiuosi į ją iškilus stiliaus klausimams, man svarbi ir įdomi jos nuomonė. Ji visada pasakys man, jeigu apsirengsiu nestilingai ar kokią nors nesąmonę. Upė - mano asmeninė stiliaus patarėja, mes net turime bendrų drabužių, kuriais mielai dalinamės“, - juokiasi aktorė.

Apie stilių moteris prabilo ne veltui, mat vasario 29 dieną ji taps „Podiumas 2020“ vaikų mados konkurso vedėja. Konkursas vyks Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Aktorė prisimena ir savo pačios patirtį, kuomet podiumu teko žengti kartu su dukra, o to renginio palikti įspūdžiai įsiminė amžiams.

„Vieną kartą prieš 10 metų man kartu su Upe teko žengti podiumu, pristatant vienos dizainerės kolekciją. Tai buvo vienintelis toks mūsų bendras įvykis, tačiau ką abi iš to prisimename – tai kirbantį jaudulį. Nors aišku, buvimas kartu ir viena kitos palaikymas tikrai jautėsi“, - teigia Ineta.

„Podiumas 2020“ renginio tikslas vienoje vietoje sujungti vaikų mados mugę ir smagiausias veiklas, vainikuojant jas koncertu ir podiumo vertu renginiu su mylimiausiais šių dienų veidais. Renginyje pasirodys „America‘s Got Talent 2020“ dalyvė Fausta, „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtoja Milėja, šokių grupė „Demo“ bei „X faktoriaus“ finalininkė Martyna. Vaikų laukia kūrybą skatinančios dirbtuvėlės, o susirinkusių tėvelių – vaikų ir jaunimo drabužių, aksesuarų bei laisvalaikio mugė.

Artėjant renginiui, aktorė visiems dalyviams linki drąsos ir mėgavimosi tuo, ką jie daro. Anot Inetos, visai nesvarbu nei pergalės, nei pralaimėjimai, svarbiausia dalyvavimas ir savęs išbandymas.

„Visiems dalyviams palinkėčiau nepergyventi ir nesijaudinti, o mėgautis pasirodymo akimirka. Jie ruošiasi ne tam, kad stresuotų, o tam, kad pasirodytų. Na o pasirodymo kaina yra viešumas, todėl svarbu pasimėgauti tame ir negalvoti nei apie laimėjimą, nei apie pralaimėjimą. Čia jau ir tėvų didelis įdirbis, kaip išmokti vaikui pakelti savivertę“, - teigia I. Stasiulytė.