M. ir A. Šedžių santuoka oficialiai nutraukta 2019-ųjų rugsėjo 23-iąją. Vilniaus miesto apylinkės teisme narpliota byla baigėsi tuo, kad pora buvo išskirta, o judviejų vaiko globa bei gyvenamoji jo vieta priskirta mamai.

Toks teismo verdiktas jau tuomet netiko A. Šedžiui, todėl jis žadėjo ginklų nenuleisti ir buvo pasiruošęs dėl sūnaus globos kovoti toliau.

„Mūsų pagrindinis nesutarimas – vaiko gyvenamoji vieta. Jei ji bus nustatyta su Monika – aš apskųsiu teismo nuosprendį, o jei vaiko gyvenamoji vieta bus paskirta man – tokį sprendimą apskųs Monika. Tai natūralu. Dėl visų kitų dalykų mes net neturime ginčo“, – dar prieš paskelbiant verdiktą praėjusiais metais sakė A. Šedžius.

2020-ųjų metų pradžioje verslininkas ėmėsi realizuoti savo žodžius ir apskundė teismo nutartį, todėl taško Šedžių istorijoje dėti negalima iki šiol.

Tiesa, teisme buvę sutuoktiniai dėl šio skundo akis į akį nesusidurs, kadangi procesas bus nagrinėjamas rašytiniu būdu.

Sausio pabaigoje Vilniaus miesto apygardos teisme bus imtas nagrinėti A. Šedžiaus prašymas, kuriuo jis tikisi panaikinti žemesnės instancijos teismo sprendimą. Tikėtina, kad skyrybų byloje ir vėl bus narpliojamas vaiko gyvenamosios vietos klausimas.

Kita pusė Vilniaus miesto apylinkės teismo nutarimu buvo patenkinta. M. Šedžiuviene dar praėjusiais metais džiaugėsi, kad išsiskyrus ją ir vėl bus galima vadinti senąja pavarde.

„Nematau priežasčių, kodėl jis turėtų apskųsti šį sprendimą. Nors žinant jį, iš jo galima tikėtis visko. Bent jau nuo šiol mane galite vadinti Kvietkute“, – anksčiau DELFI situaciją apibendrino pašnekovė.

Primename, kad pora skirtingais keliais pasuko po beveik dešimtmečio buvimo kartu. 16-ika metų jaunesnė M. Šedžiuvienė ir A. Šedžius susituokė 2013-ųjų metų vasario 23-iąją.