B. Wilkin aktyviai kuria dainas ir koncertuoja su grupe. Artimiausias „Funky“ koncertas – penktadienio vakarą sostinėje, kur pasirodys ir dainininkas Igoris Jarmolenka, su kuriuo Beata neseniai pristatė naują dainą, rašoma pranešime spaudai.

Nusprendė nebepasakoti apie asmeninį gyvenimą

Informacija apie Beatą ir jos gyvenimą pastaruosius kelerius metus pasirodo labai retai. Taip yra todėl, kad pati atlikėja panoro atsiriboti nuo dalijimosi asmeninio gyvenimo detalėmis ir skirti dėmesį muzikinei veiklai.

„Interviu dalijau nuo paauglystės ir nekart susidūriau su tuo, kad žurnalistai apie mane jau viską žino. Bėgant laikui nusprendžiau nebepasakoti apie savo asmeninį gyvenimą, juolab kad dažniausiai visus domina piršlybos, vestuvės ir skyrybos. Manau, kad geriau tegu būna mažiau kalbų, daugiau darbų“, – šypsosi grupės „Funky“ lyderė.

Dainas kuria trimis kalbomis

B. Wilkin daug metų kuria dainas ir tai daro trimis kalbomis. Šiuo metu yra sukūrusi apie 250 dainų. Štai neseniai į ją kreipėsi prancūzų didžėjai su prašymu parašyti rusišką dainą, to paties paprašė ir viena lietuvių dainininkė, šiuo metu gyvenanti užsienyje. Taip pat jau ne pirmą dainą Beata kuria Rusijos šansono žvaigždei Natalijai Galic.

„Kurti dainas yra didelis malonumas, turiu parašiusi ir dar nepanaudojusi apie dešimt sąsiuvinių su tekstais ir natomis. Jei kuriu dainą sau, ji paprastai būna susijusi su kokiu nors mano gyvenimo įvykiu. O jei daina rašoma kažkam kitam, būtinai turiu su tuo žmogumi pabendrauti, sužinoti apie jo gyvenimą“, – kūrybos užkulisius atskleidžia atlikėja bei dainų autorė.

Koncertai – tarsi pasidalijimas savimi

Be dainų rašymo Beata daug laiko skiria koncertinei veiklai. Daugiausia koncertų rengiama Lietuvoje, nepaisant to, „Funky“ spėjo aplankyti ir daugybę šalių, kuriose gyvena lietuviai.

B. Wilkin teigimu, tiek jai, tiek kitiems atlikėjams itin svarbus grįžtamasis ryšys ir gerbėjų lojalumas: „Tiek kartų esame su grupe apvažiavę visą Lietuvą, kad pažįstame ištikimiausius gerbėjus, jie į koncertus ateina jau su ūgtelėjusiais vaikais. Labai malonu matyti tuos veidus, atrodo, kad nugyvenai savo gyvenimą kaip pasakoje. Šeima man yra visa ko pagrindas, tačiau, be jos, yra ir tas kitas gyvenimas, kurį skiriu žmonėms, labdaringai veiklai, muzikai. Aš dalijuosi savimi. Negaliu to pavadinti darbu, nes kūryba man yra pašaukimas.“

Laukia šventiškas vakaras

Šį penktadienį Beata su grupe „Funky“ rengia koncertą Senųjų Naujųjų metų tema „Olympic Casino Lietuva“, Vilniuje. „Senieji Naujieji metai švenčiami taip pat linksmai, kaip ir Naujieji, todėl renginio metu tvyros šventinė nuotaika. Dainuosime rusų kalba, turime daug gražių dainų, tad repertuaras turėtų patikti plačiai auditorijai“, – apie koncertą pasakoja B. Wilkin.

Atlikėja užsimena apie renginio svečių laukiantį siurprizą – koncerte pasirodys ir I. Jarmolenka, su kuriuo Beata atliks ne vieną hitą. Beje, gruodžio pabaigoje pasirodė legendinės dainos „Meilės istorija“ versija, kuri buvo kuriama net dešimt metų. Atlikėja pasakoja, kad ši su Igoriu įrašyta daina sulaukė didelio susidomėjimo – vaizdo klipas „YouTube“ jau buvo peržiūrėtas virš 114 tūkst. kartų.

Naujuosius sutiko scenoje

Penktadienio renginys simboliškai užbaigs žiemos švenčių periodą. Visą gruodžio mėnesį grupė intensyviai koncertavo – per savaitę turėdavo po šešis pasirodymus. Nenuostabu, kad ir Naujieji metai buvo pasitikti scenoje.

„Šių Naujųjų išvakarėse koncertavome Vilniuje, ankstesniais metais – Londone. Ir taip – jau 24-erius metus. Muzikuojantiems, dainuojantiems įprasta tokiomis progomis ne švęsti, o dovanoti šventę kitiems“, – atskleidžia Beata.

Jos teigimu, koncertuoti Naujųjų išvakarėse paprastai tenka iki ir po vidurnakčio, o dvyliktą nakties, kuomet renginio dalyviai stebi fejerverkų šou, atlikėjai bei muzikantai grimo kambariuose keičia sceninius kostiumus.

„Fejerverkus pamatome tik akimirką, ji ir būna mūsų Naujųjų metų sutikimas, o tuomet tęsiame koncertą“, – pasakoja B. Wilkin.