„Šiąnakt atvyko Marija Valiukaitė. Esame sveiki ir laimingi“, – rašė ji pasidalindama mažylės, savo ir vyro rankų nuotrauka.

Jau prieš kurį laiką žinoma pora savo pirmagimei išrinko Marijos vardą. Tai, koks bus mergaitės vardas, jie žinojo dar prieš sužinodami vaikelio lytį.

Tai yra gana populiarus vardas Lietuvoje. Šiemet jis patenka į populiariausiųjų 30-tuką. Tačiau aktorė pasakojo, jei vis tik tyrimas būtų buvęs klaidingas ir pasaulį išvystų sūnus, pora jam būtų suteikusi Dovydo vardą.

Tuo tarpu Marijos vardas kildinamas iš hebrajų kalbos ir reiškia „norėjusi kūdikio“, „Dievo motina“. Tačiau egzistuoja ir versija, kad Marijos vardas gali būti kilęs iš egiptietiškos šaknies „mry“, kuri reiškia „mylimoji“.

Dar prieš mėnesį aktorė neslėpė, jog paskutiniai nėštumo mėnesiai nebuvo patys lengviausi, kuomet kūnas pavargęs ir prašosi poilsio.

„Jaučiuosi lyg finišo tiesiojoje, jau kitą mėnesį laukiame to susitikimo. Kūnas vis daugiau prašosi ramybės, tačiau emocijos gan ramios, matyt organizme gaminasi natūralūs nėštukės raminamieji. Nors anksčiau, žinoma, jog buvo baisu, tačiau dabar visa ta baimė parėjo į džiugią šventės nuojautą“, - pranešime spaudai likus visai nedaug laiko iki gimdymo pasakojo Valda.

Tada pora neslėpė ir kūdikio lyties – anot echoskopijos tyrimo, į pasaulį turėjo ateiti mergaitė.

„Atskiro kambario kol kas neįrenginėjame, mat kūdikis vis tiek turės būti kuo arčiau manęs. Nusipirkome jau gultuką, lovytę, planuojame ją statyti šalia mūsų lovos miegamajame“, - pasakojo būsima mama.

Valda prisipažino, jog būnant aštuntam nėštumo mėnesy nebuvo lengva vaikščioti po parduotuves ir ieškoti reikiamų daiktelių kūdikiui, todėl rado puikią išeitį, tinkančią kiekvienai vaikelio besilaukiančiai ar jau auginančiai porai.

„Aš tam tikra prasme praradau nekaltybę pirkimo internetu, nes iki šiol niekad to nedarydavau. Man būdavo būtina paliesti, pačiupinėti, pamatyti daiktus gyvai, tačiau dabar, kuomet nesinori niekur judėti kur daug žmonių, kalėdinis šurmulys, kamščiai, eilės – atradau internetinę vaikiškų prekių parduotuvę. Iš čia nusipirkome jau ir rūbelių, lovytę, šliaužtinukų ir aksominės žalios spalvos vežimėlį, kuriuo esu be galo patenkinta“, - tvirtino Valda.

Nors aktorės darbotvarkė gana įtempta, visgi žinoma moteris tikino, kad niekur nuo darbų nepabėgs ir jau vasarą planuoja gastroles.

„Aš esu be galo dėkinga savo tėveliams, jog jie visuomet buvo tokie, kurie įsiklausydavo, niekada nieko neprimetinėdavo savo. Tikiuosi, jog ir man pavyks būti tokia mama, kuri gebės girdėti vaiką, padės jam atsiverti. Stengiuosi neturėti jokių išankstinių nuostatų, noriu išjausti ir patirti tą motinystės džiaugsmo akimirką. Jau turime vasarą su teatru suplanuotas gastroles į Italiją, todėl matyt jog teks keliauti visai šeimai kartu su vaikučiu, juk norėsiu maitinti pati. Bus didelis iššūkis, kol kas dar turbūt pati nesuvokiu kas tai yra ir kaip čia viskas bus, bet bus smagu atrasti viską eigoje“, - pasakojo Valda.