Būtent prieš metus Vilniuje duris ir atvėrė šios dvi, prieinamos prabangos segmentui priskiriamos, „Aprangos grupei“ priklausiančios parduotuvės, kuriose prekiaujama įvairaus amžiaus grupėms pritaikytu garderobu, rašoma spaudos pranešime.

Stileivos Vilniuje ir miesto svečiai iš karto pamėgo išskirtinį šių prekių ženklų braižą ir su malonumu visus metus sekė besikeičiančias tendencijas. Todėl ir smagiame gimtadienio vakarėlyje lankytojų buvo apstu: „Sandro“ salone, kuriame ir vyko pagrindinė gimtadienio šventė, apsilankė tinklaraštininkė Simona Burbaitė, stilistės Austėja Jablonskytė, Gabija Varnaitė ir Irina Cybina, televizijos ir radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė, fotografė ir stilistė Reda Mickevičiūtė, drabužių prekių ženklo „Go Mantė“ įkūrėja Vidmantė Martikonytė-Medišauskienė, verslininkė Ugnė Katelynienė ir kt.

Susipažinę su naujausiomis drabužių ir aksesuarų kolekcijomis tiesiai iš Paryžiaus, vakaro svečiai skanavo vietoje paruoštus kokteilius, gomurį glostančius desertus, o galiausiai įsijautė į grupės „Siaulės kliošas“ atlikėjos Justės Starinskaitės gyvai atliekamą muziką.

Verta prisiminti: „Sandro“ apdarai mados mylėtojų atpažįstami iš elegantiško rafinuotumo, o dar 1984-ais metais šių mados namų įkūrėja ir kūrybos vadovė Evelyne Chetrite pradėjo vystyti visiškai naują moteriškos aprangos estetiką. 1998 metais įkurtuose „Maje“ mados namuose gimsta jaunatviškai miestietei tinkami drabužiai, avalynė ir aksesuarai – tokia yra ir šio prekių ženklo įkūrėja Judith Milgrom. Nors prabangos ir žavių detalių asortimente gausu, kiekvienas drabužis tinkamas puoštis kasdien.