Kaip skelbia 15min.lt, jiedu vis dėlto nusprendė pasukti skirtingais keliais po ketverius metus trukusių sužadėtuvių. Tiesa, kalbėdamas apie skyrybų priežastis E. Jankauskas išliko lakoniškas.

„Būna santykių, kurie baigiasi, kai išskiria kažkokios gamtinės jėgos, yra santykių, kurie tiesiog nutrūksta“, – sakė E.Jankauskas.

Nepaisant to, DELFI susisiekus su žinomu sportininku, jis sakė, kad šio klausimo nenorėtų komentuoti ir dabar. Taip pat pabrėžė, kad visiškai taškas nėra padėtas. „Ji studijuoja užsienyje, o aš esu Lietuvoje. Daugiau komentuoti nenorėčiau“, – į klausimą, ar jie vis dar yra kartu, jis atsakė miglotai.

Dar praėjusiais metais V. Staponaitė DELFI pasakojo apie meilę ir sužadėtuves. Iš Palangos kilusi ir 19 metų už buvusį savo sužadėtinį jaunesnė studentė šiuo metu studijuoja užsienyje. Anot jos, mokytis naujų dalykų yra viena įdomiausių veiklų gyvenime.

„Viskas labai gerai. Už poros mėnesių bus ketveri metai, kuomet esame kartu. Skamba labai daug. Niekas turbūt nesitikėjo, bet aš žinojau, kad tai nebus trumpalaikiai santykiai. Esame labai laimingi“, – tuomet pasakojo ji.

Tiesa, pats E. Jankauskas kalbėti apie santykius nebuvo linkęs ir anksčiau.