Ieškota ir Interpolo

24-erių Kristina, paklausus apie jos biografijoje esančius skandalus, nusišypso. Jauna moteris sako nežinanti, kodėl yra tokia skandalinga ir kas būtent jos asmenybėje pritraukia tiek dėmesio. „Tai buvo seniai. Sena ir ilga istorija“, – pasiteiravus, kodėl sakydama, jog puikiai sutaria su tėvais, šie turėjo vienturtės dukters ieškoti Katare.

Šios paieškos ėmėsi Interpolas ir galiausiai iš Šiaulių kilusią merginą pavyko rasti. Pati K. Domaševičiūtė apie savo praeitį kalba nenoriai ir tik pasakoja, jog visuomet dirbo makiažo meistre, o dabar pinigų gauna dar ir būdama erotinių fotosesijų modeliu Dubajuje.

Anot jos, čia ateitį kuria ir su užsieniečiu mylimuoju.

„Kartu mes jau 3 metus, o susipažinome restorane. Sėdėjau viena ir jis paklausė, ar gali prisėsti šalia. Šiaip nemėgstu, kad kažkas prisėstų... Nežinau, gal pripratus viena sėdėti. Kažkiek supykau, nes norėjau valgyti viena.

Iš mandagumo leidau prisėsti ir paskui susitikome antrą ir trečią kartą, pradėjome bendrauti. Jis yra pavydus, todėl dirbdama visiškai neapsinuoginu. Visada pozuoju tik su suknelėmis ir bikiniais. Jis turi taisyklę, jog negaliu nusirengti visiškai ir stengiuosi to laikytis. Juk planuojame ateityje šeimą ir vaikus“, – pasakojo ji apie penkeriais metais vyresnį širdies draugą.

Tiesa, Kristinos tėvai jos išrinktąjį kol kas matė tik per „Skype“. Dubajuje jie kol kas nebuvo, kaip ir jos mylimasis nebuvo Lietuvoje.

„Kviečiau jį vykti kartu, bet negali, nes dirba ten ir yra užsiėmęs, todėl važiuoju viena. Šiandien dar išvyksime į Meksiką“, – DELFI gyrėsi Kristina.

Paklausta apie vaikystę bei savo šeimą, ji nedaugžodžiauja ir sako, kad augo geroje aplinkoje. „Kuo aš čia domėjausi? Žaidimais su vaikais. Patiko šokiai ir muzika, nes tos pamokos buvo lengviausios. Būdavau tinginiukė. Kartais kūno kultūra patikdavo. Visada svajojau išvykti ir ištekėti užsienyje. Tada dar svajojau tiesiog gyventi Amerikoje. Dar svajojau būti balerina, kaip ir kiekviena mergaitė. Svajojau apie užsienį, nes ten didesnės perspektyvos.

Grįžusi visada apsistoju Vilniuje, nes čia daugiau pramogų, parduotuvių ir restoranų. Mėgstu apsipirkti ir vienai nėra liūdna. Dvi valandos autobusu iki Šiaulių ne problema“, – pasakojo ji.

Hobis – apsipirkinėjimas

Tačiau net ir sugrįždama į gimtuosius Šiaulius, Kristina neskuba susitikti su senais draugais ar klasiokais. Kaip sako pati, nepalaiko ryšių su senais draugais. „Tiesiog interesai nesutapdavo, bet susitinku su tėvais ir giminėmis. Grįžtu kas tris mėnesius. Dubajuje turiu savo draugių iš agentūros ir su jomis bendraujame.

Bendraujame apie madą, stilių, drabužius. Visada žiūrime, ką nusipirkti. Mano hobis – apsipirkinėjimas“, – pasakojo erotinių fotosesijų modeliu prisistatanti mergina.

Dubajuje įsikūrusi K. Domaševičiūtė sako, kad daugelis jai pavydi pasakiško gyvenimo šiame mieste, kurį ji giria dėl grožio, šilumos ir kultūros. Čia ji uždirba apie 10 tūkst. eurų kas mėnesį, tačiau finansiškai ją remia ir vaikinas.

„Dubajuje man labai patinka, bet ir atvykus į Lietuvą gatvėje mane atpažįsta, nors užkalbinti nedrįsta. Tik po to išgarsėjimo sulaukiau tiek vyrų, tiek moterų dėmesio. Pati kažkaip nereaguoju ir jei kviečia kavos, tiesiog nieko neatsakau“, - sako ji.

Nepaisant solidaus uždarbio, ji pasakojo neatsisakanti ir reklamos pasiūlymų socialiniuose tinkluose. Prieš kurį laiką taip buvo išplatinta jos nuotrauka, kurioje Kristina pozuoja su asmens dokumentu ir tos dienos laikraščiu. Gavusi pasiūlymą mergina sakė nesidomėjusi, kam tokia nuotrauka reikalinga, todėl susiviliojo 300 eurų atlygiu.

„Jei yra pasiūlymų, man įdomu ir sutinku. Galiu pareklamuoti, bet nesutikčiau nebent buitinių atliekų reklamuoti. Tada neklausiau ir tiesiog pasiėmiau pinigus“.

Pasiteiravus, kokių dar intymių pasiūlymų dabar sulaukia ir ar negavo pasiūlymo filmuotis pornografiniuose filmuose, pašnekovė nesutriko. „Ne. To nesulaukiau. Dirbu su fotosesijomis. Viena jų trunka po 2-3 valandas, o per savaitę jų gali būti, pavyzdžiui, penkios“, – pasakojo Kristina.

Prieš gaudama pažįstamos merginos pasiūlymą dirbti Dubajuje erotinių fotosesijų modeliu, lietuvaitė pasididino krūtinę, lūpas ir atliko nosies plastinę operaciją bei regos korekciją. Vardan grožio, kaip sako ji pati, yra pasiryžusi daug kam.

„Modelis turi atitikti standartus. Kūno apimtys turi būti 90-60-90, gražių veido bruožų, turėti gerą sudėjimą. Apimtys svarbiausia, o daugiau nieko niekas neklausė (darbinantis). Svarbu laikytis ir mitybos bei sporto režimo.

Paprastai atsikeliu ryte ir pavalgau, jei paskambina iš modelių agentūros (Kristina pasakojo, kad priklauo „Elite Models Dubai“ agentūrai) ir pasako, kad yra užsakymų, tada einu fotografuotis. Jei ne, einame su kitomis merginomis iš agentūros pietauti ar pusryčiauti. Paprastai einame į paplūdimį ir deginamės, sportuojame. O ką veikti?“

Šiaulietė sakė, jog jau pasvarsto ir apie šeimą bei kol laukia iš mylimojo pasiūlymo tekėti, yra nusprendusi, kad net ir tapusi mama grįš į savo darbą bei stengsis kuo greičiau susigrąžinti seksualias kūno formas.

Naujo skandalo sūkuryje

Neseniai socialiniuose tinkluose buvo paviešintas Kristinos pokalbis su vienos populiarios pavežėjų įmonės vairuotoju. Į Lietuvą keletui mėnesių grįžusi jauna moteris pasakojo, kad norėjo vykti namo iš vieno sostinės grožio salono, tačiau vairuotojas ją nuvežė ne nurodytu adresu, o jai tai pasakius, pradėjo keiktis. Ji įrašė pokalbį ir paviešino jį. Vėliau visą pokalbį paviešino ir pats vairuotojas, kuris teigė, jog tokia klientė yra galvos skausmas visiems vairuotojams.

Galiausiai kreipusis į įmonę, Kristina sulaukė kompensacijos ir atsiprašymo. „Sakė, kad jiems labai gėda ir žandai rausta, bet man jau baisu važiuoti“, – pasiektu tikslu džiaugėsi ji.

Kristina sako, kad skandalingas etiketes jai prilipina pavyduoliai. Anot jos, taip elgiasi buvusios bičiulės ir kitos pavydžios merginos, nes stebi ją „Instagram“ ir pavydi puikaus gyvenimo.

Daugelis nežino ir apie jos antrą pusę, todėl neretai ji sakosi sulaukianti ir pasiūlymų susitikti ar kartu išgerti kavos. Ir nors jos draugas pats nenori būti matomas, kartais Kristina norėtų į socialinius tinklus įsidėti ir judviejų nuotrauką. Vis dėlto iš tris metus trunkančių santykių ji tikisi daugiau.