S. Kučas kartu su savo partnere jau antrą laidą iš eilės atsiduria lemtingoje kovoje dėl išlikimo. Niekada iki šiol nešokęs teniso profesionalas sugebėjo nugalėti aktorių Tadą Gryn ir Alą Karpenko bei I. Stonkuvienę ir R. Beržinį. Abu kartus, išgirdus, kad projekte lieka S. Kučo pora, salėje įsivyraudavo sumišimas. Dėl tokių rezultatų sunkiai žodžius rinkdavo ne tik šou vedėjai, bet ir komisija, kuri Simui su Melisa jau kuris laikas skiria mažiausius balus.

„Nutrinti pirštai, skaudanti nugara ir priprakaituoti dešimtys porų marškinėlių. Rezultatą matėte. Yra, kam patiko, bet yra kam visos tos pastangos kelia juoką. Vieną kartą pasijuokti yra juokinga, bet besikartojantis reiškinys siunčia žinutę. Kokią žinutę? Spręskite patys“, – kalbėjo projekto dalyvis.

Nepaisant to, tokia situacija tik dar kartą įrodo, kad žiūrovų balsai šiame šokių projekte yra itin svarbūs. „Šokis patobulėjo, įvertinimas toks pat. Ačiū iš visos širdies už jūsų balsus! Be jūsų nebus mūsų“, – savo gerbėjams dėkojo Simas.

Tiesa, antrą kartą laidoje pasikartojantis siurprizas patiko ne visiems. Socialiniuose tinkluose netrūko pastebėjimų, kad iš projekto krenta bene patys stipriausi šokėjai, rengiamos peticijos. S. Kučas tokių ar panašių pastebėjimų gavo net asmeniškai – po tiesioginės transliacijos šou dalyvį užplūdo komentarai ir žinutės, kuriose „Šok su žvaigžde“ žiūrovai liejo pyktį ir kaltino jį neva nepelnytai užimant kitų vietą projekte.

Vieną nemalonų susidūrimą su anti-gerbėju S. Kučas paviešino savo socialiniame tinkle, ragindamas daugiau tokio turinio žinučių jam nebesiųsti.

„Yra nemažai tų žinučių, bet aš, kaip ir sakiau, nekreipiu į jas dėmesio. Vieną iš jų paviešinau, kad žmonės negaištų nei mano, nei savo laiko“, – DELFI paaiškino pašnekovas.

Minimoje žinutėje anonimas Simui siūlė pačiam išeiti iš TV projekto ir užleisti savo vietą neva to labiau nusipelniusiems. Nepaisant to, jausdamas gerbėjų palaikymą, S. Kučas nesiruošia pasiduoti.

„Aš niekada nepasiduosiu! Mano geriausi draugai Indrė Stonkuvienė ir Tadas Gryn išmesti, turėjau kristi prieš juos, visi norėjo, kad taip būtų. Man jėgų užteks, bet ar jėgų užteks jums mane spardomą palaikyti? Čia klausimas. Ačiū visiems“, – dar kartą jį palaikantiems dėkojo šou dalyvis.

DELFI primena, kad numirėliu ir ragana iš filmo „Fokus Pokus“ tapę Simas ir Melisa po dramatiškos savaitės buvo pagirti už užsispyrimą. Tai, kad S. Kučas tobulėja, pripažino ir komisija, tačiau kartu žiuri pripažino, jog to nepakanka. Galiausiai teisėjai ir vėl buvo negailestingi. Jiedu iš komisijos narių gavo 13 balų.