„Mano mylima Graikija. Kiekvieną kart čia sugrįžus pakartoju garsiai, kad man be proto gera sugrįžti... Nors ir šį kartą ne į Salonikus, kurie man kaip antri namai, bet jausmas apima toks pats geras.

Galbūt todėl, kad man Graikija siejasi su daug pirmų kartų? Niekad iš čia nesinori sugrįžti, o ypač atėjus šaltam sezonui. Saulėti linkėjimai“, – vieną iš nuotraukų instagrame komentavo Vasha.

Būtent po šiuo moters įrašu pasirodė komentarai, kad galbūt apsilankymas Graikijoje reiškia kai ką daugiau, nei atostogas.

„Susitaikėt su Ronaldu?“ – smalsavo viena komentatorė.

„Mes nebuvom susipykę“, – trumpai atsakė Vasha.

Tačiau internautė neatlyžo ir dar kartą paklausė: „Na, tada ar vėl esat kartu kaip pora?“.

Į tokią diskusiją Vasha veltis nebuvo linkusi ir atsakė lakoniškai: „Koks kieno reikalas?“.

Tiesa, kalbas apie galimai atšilusius Gabrielės ir Ronaldo santykius pakurstė ne tik šie komentarai. Savo socialiniame tinkle krepšininkas pasidalino asmenuke su Vasha, kurią lydėjo mįslingas komentaras: „Aš su žmona čia“.

DELFI primena, kad Vasha ir jos vyras Ronaldas oficialiai išsiskyrė 2019-ųjų gegužės mėnesį.

Žinoma moteris po žinios apie byrančią santuoką dalyvavo TV laidose ir pasakojo apie pasibaigusią meilę ir vyro išdavystę.

„Skyrybos įvyko ne dėl mano kaltės. Prieš kokius šešis mėnesius sužinojau, kad vis dėlto mano vyras jau vasarą turėjo kitą, su kuria leido laiką. Iškart po vestuvių“, – atvirai sakė Gabrielė.

„Prieš vestuves viskas buvo gerai, net nebuvo kažkokių minčių, kad kažkas gali būti kitaip. Bet po vestuvių, kaip žaibas iš giedro dangaus, mano vyras atėjo ir man pasakė: aš tavęs nemyliu“, – laidoje „Nuo... Iki...“ teigė Vasha.

Po vestuvių šeima ruošėsi metus pagyventi Kaune, čia išsinuomojo didelį butą, tačiau jame Ronaldas po šventės taip ir neapsistojo.

„Viską išbandžiau. Viską, kas įmanoma. Ir atsiriboti, ir nebendrauti, ir gražiai bendrauti, ir piktai bendrauti, ir per prievartą versti bendrauti su vaiku, ir neversti išvis. Aš taip tikėjau, kad viską įmanoma išgelbėti, nes man buvo labai svarbu, kad vaikas augtų šeimoje, kai aš pati augau išsiskyrusioje. Bet niekas nesuveikė“, – vieną sunkiausių savo gyvenimo laikotarpių prisiminė atlikėja.

Per visą šį laikotarpį Gabrielė ne kartą girdėjo aplinkinių kalbas, kad Ronaldas leidžia laiką su kitomis merginomis. Tačiau iš pradžių ji niekuo nenorėjo tikėti manydama, kad jai rašantys anonimai tik nori pakenkti. „Buvau užsidėjusi rožinius akinius ir maniau, kad manęs niekada niekas neišduos“, – sakė ji.

Tačiau realybė pasirodė kur kas skaudesnė – Vasha galiausiai sužinojo, kad jos vyras leido laiką su kita.

„Visgi supratau, kad buvau labai naivi, tikėdama, kad žmogui tiesiog reikia laisvės ir pabūti vienam. Taip nebūna tiesiog. Galų gale mane pasiekė įrodymai, negaliu atskleisti kokie, bet sužinojau viską – kad buvo viena mergina, ne moteris net, kuri leisdavo laiką su juo ir netgi buvo nuskridusi pas jį į Graikiją“, – anksčiau sakė Gabrielė.