Įtariamuoju žuvusios manekenės byloje pripažintas vyras nesilaikė trišalės sutarties sąlygų. Pastaroji sutartis buvo pasirašyta tarp jo, Kretingos rajono savivaldybės ir Kretingos ligoninės. Tačiau pasirašęs darbo sutartį jis darbą paliko pats.

Skelbiama, kad dabar savivaldybė ketina kreiptis į teismą.

„Pinigų iš Miltenio negavome. Planuojame šios teisėtos išmokos, sutartinės sumos išsireikalauti per teismą. Su pačiu Milteniu ryšio dabar nepalaikome. Išsiuntėme raštą į Mažeikių ligoninę, kad jis mums skolingas, daugiau jokio kontakto neturėjome", – 15min sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

DELFI jau rašė, kad chirurgas Aivaras Miltenis nebedirba Kretingos ligoninėje – iš darbo A. Miltenis, kaip teigiama, išėjo savo noru, sulaukęs neva geresnio darbo pasiūlymo Mažeikių ligoninėje. Tačiau darbovietę pakeitusiam medikui atsirado dar viena bėda – iki rugsėjo mėnesio galo jis privalo sumokėti 34 000 eurų baudą.

Iš Klaipėdos kilęs chirurgas A. Miltenis tapo vienu iš jaunų specialistų, kurių rezidentūros studijas finansavo Kretingos rajono savivaldybė. Baigęs rezidentūros studijas būsimas gydytojas Kretingos ligoninėje pagal sutartį įsipareigojo mokytis ir dirbti penkerius metus. Oficialiai šioje ligoninėje A. Miltenis pradėjo dirbti nuo 2018 metų rugpjūčio.

Nepaisant to, paaiškėjo, kad neseniai įtariamuoju D. Didžiūnaitytės byloje paskelbtas chirurgas rugsėjo 1-ąją savo noru pareiškė išeinantis iš Kretingos ligoninės. Būtent dėl šio savo žingsnio, kuriuo jis sulaužė savo įsipareigojimus, nurodytus trišalėje sutartyje, jam skirta solidi piniginė bauda. Jos nesumokėjus Kretingos savivaldybė ketina kreiptis į teismą.

„Jis iš darbo išėjo savo noru, kadangi sutartyje yra sankcijos, mes nedarome jokių išimčių. Anksčiau panaši situacija yra nutikusi su kitu rezidentu ir tuomet jokių išimčių nebuvo. Tokiais pat principais vadovaujamės ir šioje situacijoje su A. Milteniu. Jis Kretingos ligoninėje pradirbo tik vienerius metus", – DELFI situaciją komentavo Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.