Policijos atstovai patvirtino, jog į Vilniaus rajone esančius namus pagalba kviesta net tris kartus. Rugpjūčio 8-ąją pareigūnai čia vyko, nes žinoma moteris teigė negalinti įeiti į savo namus. Policijai buvo sakoma, jog į namus jos neįleidžia vyras. Kiek vėliau buvo dar vienas panašus iškvietimas.

Liudininkų teigimu, pora konfliktus su pareigūnų pagalba malšina jau ne pirmą kartą. Patikimi šaltiniai DELFI tvirtino, kad jau kuris laikas kalbama ir apie poros skyrybas bei turto pasidalijimą.

Rūta Ščiogolevaitė su sužadėtiniu

DELFI susisiekus su R. Ščiogolevaite, ji situacijos komentuoti nepanoro. „Juk žinote, kad savo asmeninio gyvenimo niekada nekomentuoju“, – nedaugžodžiavo žinoma moteris.

DELFI susisiekė ir su R. Damijonaičiu, tačiau jis, visai kaip ir Rūta, plačiai kalbėti apie savo vykusius konfliktus su žmona nepanoro.

„Tai privatus ir delikatus klausimas, todėl aš nelabai norėčiau apie tai kalbėti. Nieko jums negaliu patvirtinti ir sakau, kad tai, kas vyksta arba nevyksta tarp manęs ir žmonos, yra mūsų privatus, asmeninis gyvenimas, todėl nieko jums netvirtinu“, – kartojo verslininkas.

Tai, kas vyksta arba nevyksta tarp manęs ir žmonos yra mūsų privatus, asmeninis gyvenimas, todėl nieko jums netvirtinu.
Rolandas Damijonaitis

Dar visai neseniai socialiniuose tinkluose vyras mįslingai prabilo moterų ir vyrų santykių tema. Tuomet Rolandas neslėpė apmaudo, kad dažnu atveju dėl konfliktų poroje lieka kalti tik vyrai.

„Tik moterys yra aukos, vargšės, o vyrai – „tvorų“ gadintojai, moterų išnaudotojai. Jei jūs, moterys, tiek nevestumėte iš kantrybės, kartais net specialiai provokuodamos, o daugiau palaikytumėte mus – savo vyrus, kurie stengiasi, dirba, išlaiko šeimą, padeda su vaikais, dirba sunkius buities darbus, mažai miega, o kitą rytą – vėl viskas iš pradžių, pas kitas neina, negeria, nelošia, neskriaudžia jūsų, tai mažiau būtų nesąmonių, pykčių ir skyrybų šiais laikais“, – viešai pasiekiamame įraše skelbė jis.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Rolandas Damijonaitis

Pora augina keturis vaikus. Trys yra jų, o vienas – iš ankstesnių R. Ščiogolevaitės santykių su šokėju Deividu Meškausku. Žiniasklaidoje neseniai pasirodė žinia, jog 38-erių dainininkė šiuo metu su septyneriais metais jaunesniu vyru R. Damijonaičiu laukiasi penktos atžalos.

D. Meškauskas: sunku pasakyti, ką šiuo metu jaučia mano sūnus

Tai, kad darnos Rūtos ir Rolando santykiuose pastaruoju metu trūksta, neslepia ir buvęs dainininkės širdies draugas bei judviejų sūnaus tėtis D. Meškauskas. Žinomas šokėjas šia tema su DELFI kalbėjo nenoriai, tačiau patikino, kad labai vertina Rolando atsidavimą auginant jo vaiką.

„Kadangi šioje istorijoje žinau tik Rolando versiją, o Rūtos – ne, plačiai komentuoti viso to nenoriu. Galiu pasakyti tik tiek, kad Rolandas man labai patinka, aš matau, koks jis yra šeimyniškas, žinau, kad jis tikrai labai rūpinasi mano sūnumi, džiaugiuosi, kaip jis yra auklėjamas. Už tai jam esu labai dėkingas. Tai labai išsilavinęs vyras, todėl man sunku suprasti, kokio dydžio konfliktas turėjo įvykti, kad jam spręsti prireikė policijos“, – svarstė pašnekovas.

Deividas neslepia, kad jam apmaudu girdėti, jog namuose, kuriuose auga ir jo sūnus, policija lankėsi ne vieną kartą.

„Sunku pasakyti, ką šiuo metu jaučia mano sūnus. Džiaugiuosi, kad jis su manimi ir seneliais, mano tėvais, bendrauja labai noriai, ypač pastaruoju metu. Aš matau, kad jis yra jautrus, todėl dėsiu visas pastangas, jog jam padėčiau. Rolandas tai irgi puikiai supranta“, – DELFI sakė D. Meškauskas.

Pašnekovas teigė, kad pastaruoju metu su Rūta jam neteko bendrauti – ryšį dėl sūnaus auklėjimo jis palaiko tik su Rolandu, šiam negaili gražių žodžių.

Man sunku suprasti, kokio dydžio konfliktas turėjo įvykti, kad jam spręsti prireikė policijos.
Deividas Meškauskas

„Visi gyvename savus gyvenimus, ir mes tą puikiai suprantame; kodėl mes su Rolandu turėtume būti priešai? Labai džiaugiuosi, kad vyriškai galime pakalbėti, padiskutuoti sūnaus auginimo klausimais, tikrai viskas vyksta draugiškai. Neįsivaizduoju, ką jis turėtų padaryti, kad reiktų kviesti policiją. Man tai sunkiai įtikima“, – pakartojo jis.

Primename, kad R. Damijonaitis ir R. Ščiogoliovaitė susituokė 2013 metų birželį Kaune. Tai jau antroji santuoka žinomai atlikėjai. Pirmasis dainininkės vyras buvo oreivis Vytautas Samarinas.

Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė ir Rolandas Damijonaitis