Renginyje apie kaubojiškos avalynės tendencijas papasakojo stilistė Asta Nevedomskytė. Ji teigė, kad tokius batus ypač lengva derinti, todėl drąsiai galima integruoti į drabužių spintą. Stiliaus ekspertė siūlo juos avėti su džinsais, midi ar ilgu sijonu, derinti prie lietpalčio, paįvairinti griežtą, kelnių ir baltos palaidinės įvaizdį.

Išsiskirti iš minios mėgstančioms moteris skirtą batų kolekciją panoro išvysti ir žinomos Lietuvos moterys. Renginyje dalyvavo Sofio Gelašvili, Kamilė Kanapeckaitė, Kristina Tarasevičiūtė, Deimantė Kazėnaitė, Inga Žuolytė, Vidmantė Martikonytė, Liucina Rimgailė ir kt.

Naujausią kaubojiškų batų kolekciją pristatė keturios parduotuvės mūzos ir stiliaus įkvėpėjos: dviejų vaikų mama Ieva Mackevičienė, viena stilingiausių šalies moterų Viktorija Siegel, tinklaraštininkė Kamilė Dambrauskaitė ir nuomonės formuotoja Ieva Swan. Renginį vedė tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Pitkauskienė.

Madai ir stiliui dedikuotas vakaras vyko Vilniaus senamiestyje, prekybos centre „G9“ esančioje „Newmood“ parduotuvėje.

Ieva Mackevičienė: kaubojišką avalynę pamilo tik šį rudenį

Renginyje kalbinta I. Mackevičienė pasakojo esanti laisvalaikio avalynės gerbėja. Ypač jai patinka kedai ant platformos. Šį rudenį ji atsinaujino avalynės kolekciją įsigijusi klasikinio modelio batus ant kulno. „Aulinukai ant kulno mano spintoje buvo retenybė, o dabar užkariavo mano širdį“, – sakė žinoma moteris.

Moteris pasakojo nemėgstanti fizinių parduotuvių, leisti laiką matavimosi kabinose jai nėra malonumas. Todėl dauguma drabužių įsigyja internetu, o kas netinka – grąžina. „Perkant internetu, vis užtaikau, kada būna didelės nuolaidos. Taip pavyksta ir sutaupyti“, – pasakojo garsenybė.

Moteris juokėsi, kad praėjusiais metais į kaubojiško stiliaus avalynę žvelgė skeptiškai. Nežinojo, su kuo ir kaip juos derinti. Pasitelkusi į pagalbą stilistę, Ieva atrado daugybę derinių, kur ši išskirtinė avalynė puikiai tiko.

K. Dambrauskaitė: avalynę perka tik internetu

K. Dambrauskaitė šį sezoną didžiausią dėmesį kreipia į masyvius, suvarstomus kelionių į kalnus tipo, kvadrato formos priekio ir kaubojiško stiliaus batus. „Dar praeitą sezoną nusipirkau net kelis kaubojiško stiliaus batus ir jie iki dabar išlieka labai aktualūs mados pasaulyje! Mano nuomone, tokia avalynė dera prie visko! Puikiai atrodo prie „mom“ tipo džinsų, masyvaus švarko, romantiškų suknelių ar sijonų“, – pasakojo K. Dambrauskaitė.

Išskirtiniu stiliumi pasižyminti mergina pasakojo, kad beveik visada avalynę ji perka internetu. „Mano koja nėra labai „išranki“, o jei ir dydis ar bato forma netinka, visada galima grąžinti“, – šypsojosi nuomonės formuotoja.

Kamilė Dambrauskaitė, Ieva Swan, Viktorija Siegel, Ieva Mackevičienė

I. Swan: į kaubojiškus batus neinvestuos didelių pinigų

Viena žinomiausių nuomonės formuotojų I. Swan teigė, kad rudenį jai labiausiai ilgaauliai batai. Jie gali būti tiek virš kelių, tiek dengti kelius. Pasak Ievos, tokia avalynė lengvai įsilieja į jos stilių, tinka tiek prie džinsų, tiek prie suknelių.

Avalynę moteris labiausiai mėgsta pirkti pasimatavusi, įsivertinusi, ar batai bus patogūs. Jei neranda norimo modelio, tada bando ieškoti internete. Ieva juokėsi, kad kaubojiško stiliaus avalynė jai niekada nepatiko, praėjusį sezoną ji manė, kad tai greitai praeisianti mada. Tačiau klydo – kaubojiška avalynė šį sezoną išgyvena savo aukso amžių.

„Pastebėjau, kad prekės ženklai šį sezoną kaubojiškus batus šiek tiek kitaip apipavidalina, pagalvoja apie patrauklesnius dizaino sprendimus. Šį sezoną mielai įsigysiu tokius batus, tačiau tikrai neinvestuosiu didelių pinigų. Užteks man vienos poros“, – juokėsi moteris, savo stiliaus atradimais socialiniuose tinkluose žavinti tūkstančius sekėjų.

V. Siegel: apsiperku už protingą kainą

Stilingo renginio nepraleido ir Kanuose su šeima gyvenanti V. Siegel, kuri artėjant šaltajam metų sezonui jau spėjo atsinaujinti spintos turinį.

„Rudenį aš keičiu beveik visą savo garderobą. Tokiu metu man norisi žemiškų, pastelinių arba net juodų spalvų. O vasarą aš kategoriškai vengiu juodos spalvos. Manau, kad kaip ir kiekvienai moteriai, taip ir man, atėjus rudeniui norisi atsinaujinti. Tiesa, tai moku padaryti skoningai ir už protingą kainą“, – tikina pašnekovė.

Kamilė Dambrauskaitė, Ieva Swan, Viktorija Siegel, Ieva Mackevičienė

„Biudžetas naujiems drabužiams priklauso nuo to, kaip pasisekė tą mėnesį užsidirbti“, – priduria ji.

Pasiteiravus, kaip ji vertina kaubojiškų batų madą, Viktorija neslepia, kad jai prireikė laiko, kol tokia avalynė rado kelią į jos širdį.

„Tiesą sakant, praėjusiais metais į juos net negalėjau žiūrėti. Buvau net gi iš tų, kurios sakė, kad niekada neužsidės kaubojiškų batų, tačiau šią vasarą kažkaip persilaužiau. Pasiėmiau vienus batus, kuriuos priderinau prie visų drabužių. Turint viziją tokius batus galima priderinti prie visko. Taip ir susidraugavau“, – šypteli ji.

Paklausus, kaip į jos įvaizdžio eksperimentus reaguoja sužadėtinis Danielius Bunkus, pašnekovė sako, kad širdies draugui ji visada graži.

„Jam viskas gražu ant manęs. Jis labai tolerantiškas ir visada pagiria“, – tikina Viktorija.

Kasdien V. Siegel renkasi laisvesnius drabužius, kadangi yra labai liekno kūno sudėjimo.

„Esu smulki ir man negražu, kai labai lieknos merginos apsitempia labai įrėminančiais drabužiais. Labai retai taip rengiuosi, žinoma, esant progai rengiuosi ir taip, bet kasdien mėgstu laisvą stilių“, – sako ji.