Naująjį 2019–2020 metų sezoną su šūkiu „Norisi žiūrėti“ pradėjusi LNK televizija jį atidarė su triukšmingu vakarėliu. Raudonuoju kilimu žingsniuojančios ir fotografams pozuojančios garsenybėmis mėgavosi vienas kito draugija bei paruošta vakaro programa.

Renginį vesti patikėta aktoriui Audriui Bružui. Netrukus po sveikinimo kalbos svečiai ėmė mėgautis šventiniu koncertu. Scenoje savo balsu publiką džiugino Vidas Bareikis, Junior A ir Monika Liu.

Prašmatnaus vakarėlio nepraleido Agnė Jagelavičiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Mantas Stonkus, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Indrė Stonkuvienė, Donatas Montvydas su žmona, Rūta Mikelkevičiūtė, Monika Marija, Egmontas Bžeskas su širdies drauge, Džiugas Siaurusaitis ir daugelis kitų.

Prieš 24 metus įkurta populiari televizija šiemet žiūrovams pristatė daug sezono naujienų, prie kanalo prisijungė dešimtys žinomų veidų.

Bene didžiausia premjera vadinama „Šokio revoliucija“ yra inovatyviausias šokių projektas Lietuvoje – įvairių šokio stilių atstovus filmuoja 120 kamerų, todėl jų pasirodymus ir įspūdingiausius momentus žiūrovai mato 360 laipsnių kampu. Meistrų kėdėse – socialinių tinklų žvaigždė, fotografas, modernaus šokio ir baleto profesionalas Naglis Bierancas, daugkartinė pasaulio pramoginių šokių čempionė iš JAV Iveta Lukošiūtė ir teatro „Low Air" įkūrėjai, Auksinio scenos kryžiaus laureatai Airina Gudaitė ir Laurynas Žakevičius. Projekto mūza – į LNK televiziją grįžusi I. Kavaliauskaitė.

Prie kitos LNK premjeros – gyvenimo pokyčių šou „Šiandien. Po metų“ vairo stojo A. Jagelavičiūtė. Laida kuriama pagal Lietuvoje dar nematytą ir milžiniško populiarumo pasaulyje sulaukusį televizijos formatą „This Time Next Year“, kuris unikalus tuo, kad filmavimai vyksta ištisus metus.

„VIDO VIDeO“ – dar viena, kol kas eterio nepasiekusi LNK naujiena su nauju televizijoje vedėju V. Bareikiu. Tai – nestandartinių pokalbių šou su neeiliniais pašnekovais, aštriausiomis situacijomis, eksperimentais ir provokacijomis.

Be lietuviškų serialų „Rimti reikalai“, „Paveldėtoja“ ir „Monikai reikia meilės“ tęsinių, startavo nauja situacijų komediją „Galiu rytoj“, kurios scenaristas ir režisierius – Balys Latėnas, o vaidina puiki aktorių rinktinė: D. Kazlauskas, M. Nedzinskas, V. Krulikovskis, A. Murauskas, E. Latėnaitė, A. Kaktaitė, J. Zinkevičiūtė.

Į ekranus grįžta ir Leonardas Pobedonoscevas su A. Bružu: laukia kvapą gniaužianti kelionė po rojaus kampelį, kur kitados planuota perkelti Lietuvą – „Leo Ir Bružas Madagaskare“.

Šį sezoną bus rodomi net trys „Lietuvos balsai“, sezono naujiena – „Lietuvos balsas. Senjorai“. Šio sezono mokytojai – D. Montvydas, Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius, Inga Jankauskaitė, o projekto naujokės – ekscentriškosios Monique ir Monika Liu. Projekto vedėjas – Rolandas Mackevičius, reporterė – Karolina Meschino.

Nauja laidą kanale turės ir Mantas Stonkus bei Mantas Katleris.

2019–2020 sezoną taip pat bus rodomos žiūrovų pamiltos ir jau ne vienus metus transliuojamos laidos – „Nuo... Iki...“, „Valanda su Rūta“, KK2, „KK2 penktadienis“, Žinios ir „Labas vakaras, Lietuva“.