Žinoma moteris neslėpė, kad jai tai yra permainų ruduo, o kartu ir tikras įkvėpimo laikas, kai galima žaisti ir kurti pasitelkiant įvairias stiliaus detales.

„Aš ir gimusi rudenį. Jis man yra labai svarbus ir aš kaskart rudenį laikau Naujaisiais metais. Man tai gyvenime daug didesnis lūžis nei tikrieji Naujieji metai. Juk vasarą atsipalaiduojame, o su nauja dvasia grįžtame ne sausį, o rugsėjį“, – su šypsena sakė žurnalo vyriausioji redaktorė.

A. Jagelavičiūtė šį vakarą atrodė iš tiesų puikiai. Žinoma moteris pasipuošė balta suknele ir aukštakulniais. Jos įvaizdis puikiai pabrėžė nepriekaištingą figūrą.

„Kiekviena pradžia yra kažko pabaiga, ir atvirkščiai. Visos pradžios ir pabaigos jaudina, o kartais net baugina iki begalybės. Bet gyvenimo žavesys ir yra toje nežinioje, nes tik tuomet gali kurti ir svajoti. Nebijokite gyventi", – skaitytojus ragino „L'Officiel Lithuania" žurnalo vyriausioji redaktorė, kartu su komanda ir svečiais uždariusi vasaros ir atvėrusi duris naujam mados sezonui, kurį, kaip ir visame pasaulyje, žymi rugsėjo numeris.

Rugsėjo viršelio heroje tapo televizijos laidų vedėja, prodiuserė ir renginių organizatorė Vaida Skaisgirė, pastaruoju metu taip pat išgyvenanti ne vieną pokytį. „L'Officiel Lithuania" interviu ji pirmą kartą taip atvirai pasakoja apie prieš penkerius metus sudrebėjusius santykius ir po truputį ėmusią byrėti santuoką su žinomu prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu, o dabar sako besijaučianti ramesnė ir nepalyginamai stipresnė.

Šventinį vakarą „L'Officiel Lithuania" svečius linksmino jau 11 metų veiklos sukaktį minintis improvizacijos teatras „Kitas kampas": Martynas Nedzinskas, Audrius Bružas ir Balys Latėnas. Prieš vienuolika metų gabių žmonių komanda atrado vienas kitą ir susijungė dėl vieno tikslo – kurti improvizacijos meną. Iki šių dienų „Kitas kampas" yra vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje, kuriam nėra lygių. „Kad ir kokie būtume skirtingi, mums tai netrukdo siekti vieno tikslo – kurti improvizacijas scenoje", – sako improvizatoriai, plačiau apie savo kūrybinius kelius pasakojantys rugsėjo numeryje.

Renginyje taip pat buvo galima sutikti ir Eleną Puodokaitę-Bruzgulienę su vyru Tadu Bruzguliu bei dukra Saule, modelį Karoliną Toleikytę, žinomą fotografą Luką Gricių, vestuvių planuotoją Laurą Vagonę, komunikacijos specialistę Vaidą Skaisgirę ir kt.