Į amžino poilsio vietą aktorių išlydėjo scenos kolegos Kristina Kazlauskaitė, žurnalistė Aistė Stonytė, Vidas Petkevičius, Gražina Baikštytė su vyru bei garsiu kino operatoriumi Algimantu Mikutėnu ir kt. Išnešant urną su aktoriaus palaikais iš laidojimo namų, ėmė skambėti aplodismentai - taip susirinkusieji dar kartą pagerbė R. Karvelio atminimą.

Kapinėse aktoriaus artimieji ir draugai laikėsi rimties ir tik gražiu žodžiu prisiminė mirusį R. Karvelį. Daugelis pabrėžė, jog jis buvo itin šiltas ir draugiškas žmogus, kuris neturėjo priešų, o jaunystėje jį įvertinti sugebėjo ne kiekvienas.

Dar pirmadienį Lietuvą apskriejo liūdna žinia, jog anapilin iškeliavo žinomas aktorius Rimgaudas Karvelis. Jaunimo teatre ilgus metus dirbęs žinomas teatralas mirė sulaukęs 86-erių.

Nuo pat trečiadienio popietės su šviesaus atminimo aktoriumi laidojimo namuose atsisveikina jo kolegos, bičiuliai ir artimieji.

Pasakodami apie savo šviesaus atminimo kolegą ir bičiulį kolegos sakė, jog jis visuomet buvo itin šviesus ir pozityvus žmogus. Tačiau didelį sukrėtimą R. Karvelis patyrė mirus mylimam sūnui ir dailininkui Nagliui Karveliui.

DELFI primena, kad nuo 1965 m. jis buvo Jaunimo teatro aktoriumi Vilniuje, prieš tai vaidino Klaipėdos dramos teatre, dar anksčiau – tuometinio Kapsuko dramos teatre.

Jis yra sukūręs vaidmenis filmuose „Jausmai", „Nebūsiu gangsteris, brangioji", „Sveika, Irena" ir daugelyje kitų. Televizijos žiūrovams jis buvo gerai pažįstamas iš serialo „Giminės". 2012 m.R. Karvelis buvo apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi už viso gyvenimo nuopelnus.