Ir nors tuose pačiuose renginiuose Vaida ir Rolandas pastaruoju metu pasirodydavo atskirai bei atsisakydavo kalbėti apie santykius, situacija, panašu, keičiasi. Kartu dirbusi pora jau kurį laiką negyveno kartu, o tai, kad jų santuoką ištiko krizė, žinojo visas pramogų pasaulis. Nepaisant to, patys Skaisgiriai išlikdavo gana dalykiški ir nieko nekomentuodavo bei savo santykių problemas spręsdavo už uždarų durų.

Prieš kurį laiką pasklido ir žinia, kad žinoma moteris kuria naujus santykius su verslininku iš Palangos. Šeimą taip pat turinčio palangiškio santuokai buvo iškilusi grėsmė. Kiek vėliau R. Skaisgirys dramatiškus santykius pavaizdavo televizijos seriale „Glostyk Bobiką“, tačiau vėlesnėse serijose rodomos poros santykiai taipogi atšyla.

Netrukus abu sutuoktiniai vyko atostogauti į Daniją, kur leido laiką su sūnumi. Neseniai visa šeima kartu atostogavo ir Graikijoje esančioje Mikonos saloje. Šis faktas dar labiau pakurstė kalbas, kad Skaisgirių šeimoje pagaliau įsivyravo taika, o tai rodydavo ir nuotraukos, publikuojamos sutuoktinių socialinių tinklų paskyrose.

DELFI šaltiniai teigia, jog šeima susitaikė ir vėl gyvena po vienu stogu.

Pačios Vaidos pasiteiravus, koks dabar jų šeimos statusas, moteris nebuvo linkusi atvirauti. <...> Nėra čia nei ko tvirtinti, nei neigti, nes gyvenime viskas taip tvarkingai kai kada nepasiskirsto į neigiamus ir teigiamus stalčiukus. Kaip bebūtų, nenorėčiau šiomis temomis viešai diskutuoti. Tai labai asmeniški reikalai“, – pakomentavo ji.

TV laidų prodiuseris R. Skaisgirys su Vaida susituokė 2013 metais Barbadose. Tuomet jiems jau buvo gimęs sūnus. Apie tai, jog šeimoje atsirado nesutarimų kalbama jau daugiau nei metus, DELFI žiniomis, R. Skaisgirys jau seniai išsikraustęs iš šeimos namų ir gyvena atskirai. Ši santuoka TV prodiuseriui - jau antroji, o V. Skaisgirei - pirmoji. Pora kartu - nuo 2011-ųjų metų. Pastaruoju metu Lietuvos pramogų pasaulyje tai ne pirma žinia apie garsių žmonių skyrybas. Teismui skyrybų prašymą jau yra įteikę Indrė ir Jogaila Morkūnai, o antradienio vakarą paaiškėjo, jog krizė ištiko ir dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės santuoką.