Vakaras prasidėjo modernaus šokio pasirodymu, po kurio renginio vedėja Gabrielė Martirosianaitė pakvietė paskanauti „Magnum" ledų. Tačiau vakaro kulminacija tapo paveikslai, kuriems sukurti muzikos atlikėjų prodiuserė Neringa Zeleniūtė, modelis Julija Steponavičiūtė, radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita, stilistė Lina Bernotaitytė ir TV bei radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė išbandė kūno kūrybos rinkinius.

Ieva teigia, kad niekada savęs nelaikė dailininke ir negalvojo tokia būti, o jei ne šis iššūkis, tai jos meno kūrinys, greičiausiai, nebūtų išvydęs dienos šviesos. „Vaikystėje nelabai sekėsi įveikti net spalvinimo knygeles – vis „išlįsdavau iš kraštų". Ir tik dabar, namie dažais aptaškiusi visą kambarį iki pat sofos, supratau, koks didelis džiaugsmas visgi yra išlįsti iš kontūro", – juokėsi moteris.

Jos teigimu, nors pirma gerai apmąstytos mintys nugulė į klaidų galintį padėti išvengti juodraštį, o pati kūrybinio darbo pradžia buvo itin atsargi ir atsakinga, tačiau viskas greitai pakrypo visai ne ta linkme. Tačiau, pasak jos, būtent gerąja.

„Jau po pirmo brūkšnio pamačiau, kad mano galvoje susikurta vizija nė kiek nepriminė to, ką matau priešais, ant vienintelės turimos drobės. Bet nepavyko tik tai, ką aš buvau sugalvojusi. Netyčia tekštelėjus nuo rankos dažams neplanuotoje vietoje pradėjau taškyti toliau – be jokios simetrijos, spalvų derinimo ar kitų taisyklių.

Ir kuo daugiau taškiau ir tapiau, tuo buvo smagiau, o piešinys gražėjo. Tos pirmojo brūkšnio trys spalvos taip ir liko susikausčiusios, bet jau antrame plane. Žiūrėjau ir šypsojausi – tik trys spalvos, o tiek skirtingų paveikslų galima sukurti ant baltos drobės", – atvirauja I. Stasiulevičiūtė.

Ji sako, kad įkvėpimo sėmėsi būtent iš „Niekada nesiliauk žaisti" šūkio idėjos, kuri simbolizuoja drąsą kurti, mėgautis gyvenimu bei pasikliauti savo vidine nuojauta ir įgimtu žaismingumu.

„Paveiksle ypatingai atsiskleidžia žaismingumas – tai lyg požiūris lengvai priimti sprendimus ir gebėti nepasimesti situacijoje, kai kažkas nutinka ne taip, kaip tikėjaisi ir kruopščiai planavai. Šis vasaros šūkis skelbia būtent tai. Jį patyriau ir jo teisingumu visiškai įsitikinau kurdama šį paveikslą. Simboliška. Juk mažiau įtampos ir daugiau žaidimo reikėtų kiekvieno mūsų gyvenimo paveiksle", – sako laidų vedėja.