Įvykį mačiusio praeivio teigimu, sukniubęs G. Drukteinis kurį laiką buvo apsuptas žmonių ir buvo gaivinamas apie 20-30 minučių, kol galiausiai iš greitosios pagalbos automobilio išlipęs medikas su palengvėjimu pasakė, kad žinomą vyrą visgi pavyko atgaivinti.

Portalui DELFI Bendrasis pagalbos centras patvirtino, jog panašus įvykis išties buvo užfiksuotas.

Netrukus po to žurnalistas paguldytas į Santaros klinikas.

DELFI šaltinių teigimu, žinomo vyro būklė yra sunki ir kol kas kalbėti apie galimas ateities prognozes dar sunku. Taip pat kol kas nėra aišku, kokia tiksli G. Drukteinio negalavimo priežastis. Kol kas įtariama, kad jį ištiko širdies smūgis.

G. Drukteinis su žmona augina jau pilnametystės sulaukusią dukterį Mariją. Su šeimos nariais bei jo bičiuliais DELFI susisiekti kol kas nepavyko. Savaitgalį gerai žinomas vyras dar dalyvavo rinkimuose Jurbarke, iš ten publikavo nuotrauką socialiniuose tinkluose.

G. Drukteinis (g. 1970 m.) – lektorius, konsultantas, žurnalistas ir televizijos laidų vedėjas, nuolatinis žurnalų „Verslo klasė“, „Stilius“, „TV antena“, „Playboy“ ir kt. autorius, internetinės vyrų įvaizdžio svetainės elegancija.eu įkūrėjas, rašytojas, išleidęs ne vieną populiarumo sulaukusią knygą.