Džiugią naujieną apie įvykusią santuoką pranešė pats A. Tereškinas, savo socialiniame tinkle pasidalindamas bendra savo ir mylimojo nuotrauka.

„Priešvestuvinė nuotrauka. Susituokę 2019 m. gegužės mėn. 3 d. Kopenhagoje. Tai nutiko man (ir mums)! Daugiau nuotraukų netrukus“, – skelbė žinomas sociologas.

Ypatinga proga A. Tereškiną ir jo mylimąjį sveikino būrys bičiulių, artimųjų, kolegų. Sveikinimo žodį tarė ir filmų režisierius Romas Zabarauskas.

„SVEIKINIMAI! Prieš keletą dienų svečio teisėmis kalbėjausi su studentais ir klausiau, kas yra jų autoritetai Lietuvoje. Diskutavome, o vėliau studentai paklausė, ką pats įvardinčiau autoritetais Vienintelis, ką spontaniškai prisiminiau, buvo sociologas Artūras Tereškinas. Būtent jo tekstai dar mano paauglystėje atvėrė laisvos, teisingos, įtraukios visuomenės matymą ir mokė, jog asmeniška = politiška, o žodžiai = veiksmai.

Taip ir šiandien sveikinant Artūrą ir Vladą su santuoka apima ne tik džiaugsmo, bet ir pergalės jausmas. Juk nors santuoka – Kopenhagoje, šių metų LR Konstitucinio Teismo sprendimu ji turės reikšmės ir Lietuvoje. Vieną dieną, tikiu, Lietuvos visuomenė pilnai pripažins vienalyčių porų santuokas.

Savo ruožtu, tokios sąjungos jau dabar radikaliai keičia santuokos institutą, išlaisvindamos jį iš normatyvumo. Ne visuomenės primestos normos, o meilė ir laisvas apsisprendimas tegu diktuoja jūsų ir visų mūsų gyvenimus!

Ačiū jūsų porai už didžiulį ir neįkainojamą įkvėpimą!“ – rašė R. Zabarauskas.

Lietuvos mokslo premija įvertintas sociologas 2017-aisiais pristatė pirmąjį lietuvišką romaną apie vyrų meilę „Nesibaigianti vasara“.