„Norime, kad ši parduotuvė nebūtų tik vieta, kur apsiperki ir uždarai duris. Norime suburti šeimų bendruomenę. Parduotuvės durys yra atviros visiems – nebūtina kažką pirkti. Galima tiesiog užsukti, pasisveikinti, pasidairyti po asortimentą. Planuojame daryti renginius, įvairius seminarus apie vaikų madą“, – pasakoja parduotuvės įkūrėja Greta Kundrotienė.

Kaip rašoma pranešime spaudai, į Vilniuje, „Ogmios mieste“ įsikūrusią parduotuvę atvyko buvusi dainininkė Ingrida Kolytė. Moteris šiuo metu laukiasi antrosios atžalos. Kaip juokėsi pati, šios žinios ji neskelbė socialiniuose tinkluose, todėl daugeliui tai buvo naujiena. Šventėje taip pat pasirodė „Mamų radijo“ įkūrėja ir vaflių restorano bendraturtė Laura Mazalienė, dviejų mergaičių mama Julija Žižė, sveikos mitybos konsultantė Indrė Trusovė, tinklaraštininkė Sotera Šveikauskaitė, režisieriaus Aleksandro Broko žmona Gretė Smičiūtė-Brokienė su pirmagimiu ir kitos.

Renginyje kalbinta L. Mazalienė pasakojo, kad šiuo metu gyvena ypač įtemptą gyvenimą. Namų ruoša, dukrų auginimas, sūnaus laukimas... Laura pasakojo, kad norėtų daugiau laiko skirti mintims apie būsimą atžalą, koncentruotis į nėštumą. Septintą mėnesį besilaukianti moteris teigė, kad turėti sūnų buvo jos svajonė. Verslininkė juokėsi, kad vyras, sužinojęs būsimo vaikelio lytį, šiek tiek pavydėjo. Jis teigė, kad dabar žmona turės labiau, ką mylėti ir kam skirti daugiau dėmesio.

„Vyras sakė, kad neprieštarautų, jei tai būtų trečia dukra. Aš labai norėjau sūnaus, garsiai apie tai kalbėjau. Manau, kad tai paskutinis mūsų vaikas. Džiaugiuosi, kad tai sūnus. Noriu patirti, ką reiškia auginti berniuką“, – atviravo moteris. Dviejų dukrų – Aurėjos ir Deimilės – mama pasakojo, kad labai mėgsta puošti dukras. Todėl šio butiko atidarymas jai dar viena vieta, kur ji galės rasti išskirtinių drabužių.

„Esu impulsyvi pirkėja, mėgstu pirkti savo mergaitėms gražius drabužius. Kartais vyras dėl to priekaištauja, sako, kad išlaidauju be reikalo. Bandau jam paaiškinti, kad vaiko skonį reikia ugdyti nuo mažų dienų. Be to, jei suknelę perkam vyresnei dukrai, vėliau ją nešios jaunesnioji. Maišau drabužius – vienus perku masinės gamybos parduotuvėse, o kitą – išskirtinių drabužių butikuose. Juk per šventes vaikams taip smagu pasipuošti“, – pasakojo renginio viešnia.

Parduotuvės lentynose – lietuvių ir užsienio gamintojų prekės ženklai. Su parduodamais žaislai vaikai gali žaisti ir gerai leisti laiką. Parduotuvės interjeras buvo kuriamas vadovaujantis skandinaviško minimalizmo dizaino principais. Spalvos – pastelinės, ramios ir jaukios, vyrauja natūralios medžiagos.

Renginyje mažųjų modelių stiliumi pasirūpino tinklaraštininkė Erika Strazdauskaitė. Tinklaraščio apie mamų ir vaikų stilių autorė įsitikinusi – nereikia leisti atžaloms užaugti anksčiau laiko. Vaikų mada nėra tas pats, kas suaugusiųjų mada. Mažųjų stiliuje turi vyrauti spalvos, raštai, žaismingi spaudiniai, akį traukiantys akcentai.

„Rengdama savo vaikus stengiuosi, kad jų drabužiai būtų panašus į mano, tačiau neprarastų vaikiškumo. Rengiant mažuosius, nereikia bijoti derinti, kurti ir eksperimentuoti“, – įsitikinusi stiliaus ekspertė.

Formuojant vaiko garderobą, E. Strazdauskaitė išskiria tris pagrindinius kriterijus. Tai spalvos, patogumas bei drabužių universalumas ir praktiškumas. Moteris įsitikinusi – naujas drabužis neturėtų būti nuperkamas tik vienai progai. Jis turi būti drąsiai derinamas su jau turimu spintos turiniu taip sukuriant vis skirtingus derinius.