Koncerte „Už pergalę gyventi“ savo geriausias dainas atliko žymūs Lietuvos atlikėjai: Gytis Paškevičius, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Donatas Montvydas, Monique, Lilas ir Innomine, Vaidas Baumila, Merūnas Vitulskis, Daddy was a Milkman, G&G Sindikatas, Vidas Bareikis ir kiti.

Tiesa, iki koncerto pradžios kviestinė ir labdarai neabejinga publika rinkosi BMW klubo erdvėje. Čia buvo galima išvysti ne tik fondo bendruomenės narius, bet ir pramogų, sporto ar verslo pasaulyje matytus veidus.

Renginio metu visi susirinkusieji žiūrovams dovanojo ne tik savo kūrybą bet ir taip bandė atkreipti visuomenės dėmesį į paramos ir pagalbos svarbą vėžiu sergantiems vaikams. Pasirodymų metu atlikėjams talkino ir mažieji kovotojai – vaikai, kuriems gyvenimas atnešė didelius išbandymus kovojant su onkologinėmis ligomis.

Surinktos lėšos už bilietus į koncertą bus tikslingai panaudotos aprūpinant Santaros ligoninės vaikų onkohometologinio skyriui reikalinga med. įranga. Šiuo metu ten labai trūksta 7 vienetų tūrinių infuzinių pompų blokų, kurie yra skirti medikamentų lašinimui į paciento organizmą, 3-jų gyvybės palaikymo monitorių bei 8 palatų konsolių, t.y. pagalbos iškvietimo sistemų. Dalį lėšų fondas skirs sunkiai segančių vaikų konkrečioms istorijoms – šiuo metu keliems vaikams yra būtinas gydymas Šveicarijoje ir Slovakijoje, paskutinioji dalis lėšų bus skirta onkologinėmis ligomis sergančių vaikų slaptų svajonių išpildymui. Laiškuose vaikai dažnai kalba apie savo norą išvykti pailsėti į užsienį, žaidimus ir įvairūs išmanius prietaisus – planšetes, elektroninius paspirtukus, kompiuterius ir kita.

„Šis koncertas yra dar vienas įrodymas, kad abejingų sunkiai sergantiems vaikams beveik nėra. Visi atlikėjai sutiko savanoriškai tiesiog padovanoti žiūrovams savo dainas. Daugelis jų, jau ne kartą yra prisidėję prie mūsų fondo misijos, lankę vaikus ligoninėse ir namuose, pildę jų slaptas svajones. Sulaukėme didelio palaikymo iš „Siemens“ arenos, kurie mielai priima mus į savo namus. Noriu padėkoti visiems, kurie skiria daug savo laiko tam, kad šis kilnus renginys būtų maksimaliai puikus – rėmėjams, atlikėjams, gausiai savo srities profesionalų komandai. Tikiuosi žmonės mus išgirs, išgirs ir vaikus, kuriems pagalbos reikia jau šiandien. Kiekvieno meilė ir dėmesys čia yra ypač laukiami“, – dar prieš koncertą kalbėjo fondo steigėjas, buvęs krepšininkas R. Kaukėnas.

„Palaikykime vaikus kovoje už gyvenimą ir padėkime jiems pasiekti svarbią pergalę!“ – ragina labdaringoji bendruomenė.