Sezono atidaryme apsilankiusi aktorė Redita Dominaitytė pasakojo, kad kelionės yra neatsiejama nuo jos darbo. Aktorė daug keliauja po Lietuvą ir su teatro gastrolėmis aplanko mažiausius Lietuvos miestelius. Moteris neslėpė – jos noras yra turėti namelį ant ežero kranto ir kada nors ši svajonė išsipildys, rašoma spaudos pranešime.

„Juokingai skambės, kad Kaunas yra miestas, kuriam jaučiu didelę nostalgiją. Tai yra mano tėviškė. Šis miestas padarė didelį šuolį į priekį. Menų srityje šis miestas taip pat yra labai novatoriškas. Kitas miestas yra Klaipėda. Lietuvoje yra dar labai daug nepažintų miestų, kuriuos įdomu aplankyti“, – pasakoja R. Dominaitytė.

Sezono atidarymo nepraleido ir dainininkė Ingrida Martinkėnaitė su vyru Mindaugu Urbonu. Moteris pasakojo, kad koncertų metu aplanko labai daug gražių Lietuvos vietų, kurias vėliau nori parodyti ir savo artimiesiems.

„Labai mėgstu Lietuvos pajūrį, sėsti į automobilį ir keliauti nieko neplanavus. Prie Platelių ežero yra tokia jauki pirtis, kur mėgstame leisti laiką. Po koncertų, žmonių ir šurmulio labai mėgstu atsipalaiduoti gamtoje. Tiesa, dažnai toli vykti nenoriu, todėl Dubingiai, Molėtai yra puikus pasirinkimas. Čia nuostabi gamta, ežerai ir viską gali rasti netoli Vilniaus“, – pasakoja atlikėja.

Tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė renginyje apsilankė su širdies draugu Juliumi Mockumi. Mergina pasakojo, kad kelionės po Lietuvą yra neatsiejama nuo jų draugystės.

„Labai gera tik nubudus matyti jūrą. Dažnai vykstame ten su draugu praleisti savaitgalį. Man labai patinka jūra, gera prie jos būti, ilsėtis, skaityti knygą. Čia atsigauna kūnas ir siela“, – pasakoja V. Šaulytė.

Vienas mylimiausių žinomos merginos miestų yra Anykščiai. Jį V. Šaulytė vadina atradimu, į kurį vis norisi sugrįžti. Mergina juokėsi, kad mokykloje ši miestas siedavosi tik su Puntuko akmeniu. Tačiau dabar minėtas miestas yra atgimęs naujam gyvenimui.

„Man taip patiko Anykščiai, kad net užsimaniau ten gyventi. Mano svajonė yra gyventi gamtoje, name, o terasoje rašyti knygą, tinklaraštį. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be gamtos, todėl tik radus laisvą minutę sėdame į automobilį ir vykstame į gamtą. O tokios vietos kaip Dubingiai yra labai geras pasirinkimas. Netoli Vilniaus, nuostabi gamta, ramybė ir poilsis“, – pasakoja mergina.

Renginyje taip pat apsilankė dizainerė Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi Jančenkovu, verslininkė Elena Puidokaitė su vyru Tadu Bruzguliu, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Pitkauskienė, Mantas Pitkauskas ir kiti.