Atlikėjo ir verslininko Juozo Tubino naujausios dainos „Kas buvo tas buvo“ klipo filmavimas vyko Klaipėdoje.

„Man tai buvo tarsi sugrįžimas į jaunystę, nes būtent nuo muzikinių laidų ir pradėjau savo aktorės ir laidų vedėjos, karjerą“, – sako aktorė.

Aktorė išgyvena liūdną periodą

Kaip rašoma pranešime spaudai, žinoma moteris neslepia, kad šiuo metu išgyvena liūdną, sentimentalų periodą. Vieša paslaptis: aktorė A. Tamulytė skiriasi su vyru, fotografu Raimundu Švilpa.

„Net ir nekalbant apie šį mano gyvenimo periodą, apskritai esu dramatiško braižo aktorė. Greičiausiai dėlto kūrybinė komanda ir pakvietė mane filmuotis šiame vaizdo klipe“, – sakė Aurelija.

Filmavimo darbai vyko viename uostamiesčio viešbutyje. Aktorė neslepia, kad visa filmavimo komanda tarėsi dėl klipo siužeto, draugiškai visi dėliojo etiudus.

Daina apie pasibaigusią meilę

„Taip, tai vaizdo klipas apie pasibaigusią didelę meilę“, – su liūdesio gaida sakė A. Tamulytė.

J. Tubinas – naujas veidas Lietuvos muzikos pasaulyje. Žinomas klaipėdietis drauge su profesionalių muzikantų komanda radijo stoties klausytojams prieš kelis mėnesius pristatė dainą „Kas buvo tas buvo“.

„Tai daina apie jausmus, apie išsiskyrimą. Apie viltį galbūt ir vėl susitikti“, – sako dainos autorius J. Tubinas. Dainos autorius ir atlikėjas neslepia, aktorę A.Tamulytę vadina savo mūza.

„Man labai malonu girdėti šiuos žodžius iš žinomo ir talentingo vyro, meno žinovo“, – šypsodamasi sako Aurelija.

Nors šiuo metu aktorė turi daugybę rūpesčių, vis dėlto sutiko filmuotis vaizdo klipe.

„Man tai buvo tarsi sugrįžimas į jaunystę, nes būtent nuo muzikinių laidų ir pradėjau savo aktorės ir laidų vedėjos, karjerą“, – sako aktorė.

Prieš daugelį metų ji vedė muzikinę laidą „Studija MT“. A. Tamulytė taip pat filmavosi grupės „Rebellheart“, dainininkų Romo Dambrausko, Romo Bubnelio dainų vaizdo klipuose.

Visai neseniai aktorė savo feisbuko paskyroje pasidalijo šio vaizdo klipo filmavimo fotosesijos akimirkomis. Rašytoja ir žurnalistė Laima Lavaste pasakė, jog „Aurelija – tarsi lietuviškoji Catherine Deneuve“.

„Ooo... Man tai buvo labai malonu skaityti. Šia legendinę prancūzų aktorę mūsų šeima labai mėgsta“, – neslėpė džiugesio A. Tamulytė ir prisiminė, jog jos mamą, žinomą operos dainininkę Danutę Dirginčiūtę, gerbėjai taipogi labai dažnai lygindavę su C. Deneuve.