„Kasmet gimtadienį labiau rengiu ne sau, o draugams. Ši šventė - žiemos pabaigtuvių tradicija, kai visus suburiu į vieną vietą. Aš nesupratau ir nesuprasiu žmonių, kurie nešvenčia gimtadienių. Kodėl? Baisu senti? Bijoti senatvės yra tas pats, kas baidytis oro ir bandyti nekvėpuoti – tai neišvengiama. Žmonės sensta – taip jau sutverta gamta. Bet ar tai yra blogai? Nemanau. Man – 37-eri ir aš tuo patenkintas. Nors anksčiau kviesdavau draugus į gimtadienio vakarienę, šį kartą pasirinkau kitokį formatą – kokteilių vakarėlį“, – sako žinomas vyras.

Gimtadienio vakarėlis vyko bare, kur svečių laukė įmantrūs kokteiliai ir apgalvoti užkandžiai. Sumuštinukai su keptu kalmaru, brusketos, austrės, marinuotos alyvuogės, jautienos tartaro sumuštinukai, užkeptos midijos – tai tik keletas užkandžių, kuriais vaišinosi pakviestieji. Tiesa, susirinkę neišvydo torto, nes S. Vaitulionis jį pamiršo! „Aš nevalgau desertų. Ne todėl, kad laikyčiausi dietų ar skaičiuočiau cukraus šaukštelius – saldumynai man tiesiog nėra labai skanu. Kai pradėjo klausinėti, ar nebus torto – supratau, kad aš jo tiesiog neužsakiau“, – juokėsi vyras.

Šventėje dalyvavo ir S. Vaitulionį su gimtadieniu sveikino socialiai atsakingų projektų vadovė Rima Olberkytė-Stankus su vyru Žydrūnu, dizaineris Robertas Kalinkinas, TV laidų vedėja Vaida Skaisgirė, modelis Simona Starkutė, žurnalo „L'Officiel“ vyriausioji redaktorė Agnė Jagelavičiūtė, dizainerė Ramunė Piekautaitė ir verslininkas Kęstutis Verslovas, verslininkas Aurelijus Rusteika su žmona Aurelija, drabužių kūrėja Simona Nainė, verslininkai Elena Puidokaitė-Atlanta su vyru Tadu Bruzguliu, vedybų planuotoja Kristina Kaikarienė su vyru, plastikos chirurgu Vygintu Kaikariu ir kiti.

S. Vaitulionis pasakojo, kad išmoko sau nieko nebežadėti. Todėl gimtadienio pažadų ir planų, ką jis žada nuveikti per metus, tikrai neišgirsime. Žinomas vyras neslepia, kad šiek tiek užtruko, kol išmoko savęs neapkrauti nebūtinais įsipareigojimais, nevaržyti įsivaizduojamomis taisyklėmis ar limitais.

„Prisižadi, o po to supranti, kad nepavyko. Čia kaip su pažadu mesti rūkyti, pradėti sportuoti ar nuversti penkis kalnus. Sulaužyti pažadą sau yra baisiau, nei kitam – nes būna gėda prieš patį save. Nebežadu sau dalykų, kurių žinau, kad neištesėsiu. Anksčiau prisikurdavau kažkokių išsigalvotų barjerų, draudimų, nuostatų – nereikia dirbtinai savęs auklėti ir riboti. Tada nereikės apsimetinėti, o ypač prieš save. Taip daug lengviau ir paprasčiau gyventi“, – sako komunikacijos agentūrai vadovaujantis vyras.

Apie gyvenimo tikslus S. Vaitulionis mėgsta kalbėti tada, kai jie jau būna įgyvendinti ir yra rezultatas. Vyras įsitikinęs – žmonės nustoja augti, kai nustoja sau patys kelti tikslus. „Palaukime dar, bet ateinantys metai bus labai įdomūs“, – intriguoja sukaktuvininkas.