45-erių prodiuseris ir verslininkas Egmontas Bžeskas šiandien atrodo pasikeitęs – galvos nebepuošia šviesinti plaukai, ekstravagantišką įvaizdį pakeitė kur kas kuklesnis. Žinomas vyras neslepia – dabar jis yra drauge su penkeriais metais vyresne verslininke Aurika.

„Mūsų draugystė prasidėjo tada, kai, rodos, viską buvau praradęs, ir kūriau gyvenimą iš naujo“, – sako Egmontas.

„Ji žinojo mano visą skyrybų istoriją ir yra iš bendro draugų rato. Mane Aurika pasikvietė dirbti. Jai viena Ispanijos kompanija pasiūlė būti marketingo vadove. O ji mane pasikvietė būti kūrybos vadovu. Ir mums labai neblogai sekėsi, mes padarėme gražių projektų Tenerifėje.

Na ir va, kažkoks tai toks gavosi po to jau tarnybinis romanas. Ir jisai iki dabar tęsiasi. Ir aš galvoju, kad aš turiu dabar draugą, ir mano mergaičių draugę (aut.past. – Egmontas su pirmąja žmona augina dvi dukteris). Kurios džiaugiasi, jų yra santykis gražus. Visą laiką yra paklausiama, ar yra Aurika. Aš jai esu labai dėkingas iš tikrųjų, nes tam tikru metu jinai man yra labai daug padėjusi. Kai man buvo tikrai labai sunku“, – pirmąkart atvirauja E. Bžeskas.

Paklaustas, ar jo gyvenime gerokai jaunesnių gražuolių etapas jau baigėsi, Egmontas tik nusijuokia. Jis neslepia – iki šiol jam, kaip ir daugeliui vyrų, patiko kur kas jaunesnės moterys, bet dabar jis jaučiasi visai kitaip: „Patiko, patiko, patiko... buvo toks periodas. Buvo toks periodas, iš tikrųjų ir dabar visokių pagundų yra, ir visą laiką jų yra vyrams, ar ne?

Bet aš 45 metų tėtis. Turiu dvi mergaites, už kurias esu labai atsakingas. Aš turiu užauginti tvarkingus piliečius visuomenei. Matot, jaunas žmogus, jis gal kitaip reaguoja į tai, o aš bijau, kad mes galime nerasti bendros kalbos. Nes bet kokiu atveju aš daug dėmesio skiriu savo dukrom, savo ateities planams. Ir man dabar yra tikrai neįdomu vėl grįžti į klubus ir ieškoti kažko tai, nuotykių kažkokių. Tikrai to nenoriu.

Negaliu pasakyti, tikrai turiu būti atviras – graži moteris, jauna moteris – viskas yra OK, bet taip yra jauniems vyrams. Aš nesu labai senas, bet aš tikrai nenorėčiau su lazdele eiti ir turėti parankėj įsikibusią 20-30 metų jaunesnę už save merginą. Ne, nefainai.

Vyrai, kurie bijo protingų moterų, jie renkasi būtent tokią, kuri tau neknistų proto. Kurią galima būtų apgaudinėti. Man toks variantas netinka. Man blynų kepėja ir virėja tikrai nereikalinga,“ – kaip visad aštriai rėžia garsus TV ir muzikos prodiuseris, kadaise įkūręs merginų grupę „69 danguje“.

Šiuo metu Egmontas vis dar gyvena tarp Vilniaus ir Tenerifės, tačiau tai netrukdo jam intensyviai bendrauti su dukromis. Egmontui gaila tėvų, kurie vaikų auginimą palieka mamoms ir patys praleidžia itin mažai laiko kartu.

„Labai norėjau šeimos ir didelio namo, kur mano dukros galėtų turėti nerūpestingą vaikystę. Tačiau jau trejus metus aš negaliu patekti į savo šeimos namus, – sako žinomas vyras. – Nežinau, kodėl, bet Reda priėmė tokį nuskriaustos mamytės įvaizdį. Nors iki šios dienos ji viską iš manęs gauna. Viską, ko reikia šeimai, kalbant apie finansus, o šilumos tarp mūsų nėra. Yra šilumos tik dėl vaikų, dėl pagarbos, kad ji man suteikia galimybę turėti šias fantastiškas, gražias, protingas mergaites.“

Žinomas vyras neslepia – jis negali taikiai išsiskirti su žmona.

„Šiuo atveju mano sprendimas yra paduoti į teismą dėl to, kad išsiaiškinčiau teisybę. Aš tikiu teisėsauga. Negali taip būti, kad viską žmogus pasiima sau ir sako: „tu dabar eik ir dar duok man pinigų“. Taip negali būti. Na, kur jūs girdėjote, kad vyras negalėtų net įžengti savo daiktų pasiimti? Aš trejus metus nebuvau savo namuose. O kai manęs klausia, kodėl taip ilgai nėra teismo, tai kodėl manęs į teismą nepaduoda žmona, jeigu aš toks blogas, kaip ji sako? Kodėl ji delsia? Jeigu aš būčiau iš tikrųjų blogas, tai ji reikštų iniciatyvą su manimi išsiskirti“, – sako Egmontas.

Viena ryškiausių pramogų pasaulio porų – Egmontas ir Reda Bžeskai susituokė prieš šešerius metus Tailande. Kaip tik šioje šalyje Reda sužinojo, kad laukiasi. Egmontas sako: „Ši žinia man prilygo stebuklui.“

Iki šiol Egmonto įvaizdis priminė nešeimyniško, gal net ir nepatikimo vyro, todėl labai daug kam atrodė, kad galbūt jis yra skyrybų priežastis.

„Toks iš tikrųjų buvau ir net nesvajojau apie jokią šeimą. Kažkada suėmė mane širdelė ir pasakė, kad dabar atėjo tas laikas, kai aš subrendau, užsidirbau pinigų, galiu aprūpinti savo šeimą ir pagaliau smegenys suvokė, kad nori visai kitokio gyvenimo. Manau, kad jau buvau pakankamai išsilakstęs, sakiau, kai bus mano vestuvės, man nereikia jokio bernvakario. Aš jį turėjau pakankamai ilgą laiką. Mano manymu, yra dar geriau, kad vyras turėjo tokį gyvenimą, o ne, kada šeimą sukuria, žiūri per savo tvorą į kito kaimyno gyvenimą ir galvoja, kad gal dar visgi reikėtų per tą tvorą peršokti ir eiti. Ne, man to nereikėjo. Aš kaip tik viską padariau dėl šeimos, visi mano sprendimai – tiek finansiniai, tiek kai kurie net neapgalvoti sprendimai, meilės vedami, buvo daromi dėl to, kad aš apsisprendžiau, kad būsiu tėvas. Ir dėl to mes dingome iš visų žurnalų viršelių.“

Egmontui puikiai sekėsi tarptautinis verslas, todėl prieš daugiau nei ketverius metus jis nusprendė su šeima pagyventi Ispanijai priklausančioje saloje Tenerifėje. Juk sakoma, kad Kanarų salos – tobula vieta auginti vaikus.

„Daug kas galvoja, kad Reda mane pasiėmė ir taip atplėšė nuo pramogų pasaulio. Ne, taip nėra. Reda irgi mėgo pramogų pasaulį, ir mes abu pabėgome tarsi į negyvenamą salą. Pabėgome nuo to spalvoto, ryškaus kilimo, kuris buvo mus užknisęs. Ir aš kaip tik galvojau, kad taip bus geriau. Mūsų santykiai jau Lietuvoje nelabai gerai klostėsi, tad galvojau, kad būtent Tenerifė bus ta sala, kurioje atlėgs tam tikra įtampa, gyvenimas bus be kliūčių. Tuo metu finansiškai galėjau sau leisti išvežti šeimą į šiltesnius kraštus.“

Netrukus Reda sužinojo, kad laukiasi antros atžalos. Egmontas sako, kad toje prabangioje Tenerifės viloje jis ir Reda jau gyveno kaip du svetimi žmonės.

„Iš tiesų nesutapo mūsų charakteriai, – sako Egmontas. – Aš manau, kad vaikai mus iki šios dienos tik ir sieja, nes jeigu jų nebūtų, tai aš apie savo buvusią žmoną nei šnekėčiau, nei norėčiau net pakelti ragelio. Apskritai net nediskutuotumėme apie tai. Viskas būtų daug paprasčiau, bet kadangi aš tikiu didesnėm jėgom ir mes bet kokiu atveju esame surišti kažko aukštesnio, tai vis tiek stebuklas yra. Mes tikrai mylime vaikus ir aš tikrai atsakingai į tai žiūriu.

Priėmėme sprendimą, kad geriau mums atskirai gyventi negu drauge pastoviai pykstantis. Manau, kad tėvai turi būti laimingi ir vaikai nori matyti laimingus tėvus. Šiandien jie mato juos laimingus, kiekvieną dieną susirašinėjame. Dabar, pavyzdžiui, pas mane būna mažoji, pas buvusią žmoną didžioji, abi serga, tai dalinamės viskuo. Reda jau penkerius metus nevykdo jokios veiklos, ir, aišku, man tenka daugiau dirbti ir išlaikyti šeimą.“