Artėjant metų pabaigai atidžiau apmąstome kelią, kuriuo einame, tikslus, kurių siekiame. Alanui Chošnau šie metai buvo ir dvigubai sėkmingi, ir sudėtingi. Netikėtai iširo grupė „Naktinės personos“, teko daug jėgų skirti solinės veiklos atnaujinimui bei suspėti pasirengti šventiniam periodui, rašoma pranešime spaudai.

Alano nuomone, svarbu pasidžiaugti grupės kūryba ir antrą kartą pasiekta pripažinimo sėkme, tačiau taip pat svarbu ir padėti tašką. Visos Alano jėgos šiuo metu yra nukreiptos tik į solinius planus.

„Klausytojams kol kas dar daug nežinios – kokią muziką aš dabar kuriu ir kaip ją pristatysiu. Galiu patvirtinti viena – aš išlieku savimi ir, kaip visuomet, pats kuriu dainas. Naujausi mano kūriniai provokuoja, juose dera kontrastingos emocijos. Vienose dainose aiškiai jaučiama pokyčio agresija, elektronika, švarus šokių ritmas, kitose – asmeniniai išgyvenimai, branda, savitas stilius. Naujas kūrybinis rezultatas man labai patinka, noriu juo pasidalinti, tačiau viskam savas laikas.“ - šypsosi Alanas.

Daug kam gerai žinoma, kad atlikėjas tu dvi gimtines – Lietuvą ir Iraką, o jo gyvenimo istorija skaudi ir sudėtinga. Aštuonerių metų netekęs mamos, jis iš Bagdado persikėlė gyventi į Vilnių pas močiutę, o vienintelė sesuo Greta užaugo Bagdade su tėvu, kuris po kelerių metų sukūrė antrą šeimą bei susilaukė daugiau vaikų.

Tikroji Alano šeima taip niekuomet ir negrįžo gyventi į vienus namus, o patys artimiausieji šiuo metu gyvena Irake, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Jordanijoje ir Švedijoje.

„Lietuvoje gyvenu tik aš su savo šeima. Labai trūksta artimųjų, jų buvimo šalia, dalinimosi kasdieniniais rūpesčiais ir džiaugsmais. Ypatingai pasiilgstu sesers Gretos ir jos dviejų vaikų, kurie gyvena Švedijoje, taip pat tėvelio,“ – atvirauja Alanas.

Kiekvieną vasarą Alano šeima susitinka Lietuvoje, pernai visi kartu šventė brolio Sean sužadėtuves Dubajuje, kur jis gyvena kartu su seserimi Sheelan iš antrosios tėvo santuokos, o šiais metais Alanas su savo šeima lankysis Kurdistane, Šiaurės Irake – ten jie pasitiks kurdiškus Naujuosius Metus „Newroz“.

„Tiesa, kurdų Naujieji metai vyks pavasarį, kovo 20 dieną – tai puiki proga 2019 metus švęsti antrą kartą!“ – juokiasi Alanas ir siunčia nuoširdų savo palinkėjimą visiems skaitytojams:

„Naujųjų metų proga linkiu jums mylėti artimuosius ir saugoti savo šeimas. Kartais mums atrodo, kad gyvensime labai ilgai ir labai laimingai. Ne visada taip nutinka, todėl vertinti šiandieną, iš tikrųjų gerbti artimąjį, džiaugtis gyvenimu ir tuo, ką darai, yra tikras menas. Linkiu jums išminties ir kasdieninio džiaugsmo. Kurkite savo legendas ir, žinoma, klausykite geros muzikos, ji praskaidrins nuotaiką ir palaikys sudėtingu metu.“