Komedijoje pagrindinius vaidmenis kūrė žinomos kino ir teatro aktorės, tarp kurių – Ineta Stasiulytė, Rimantė Valiukaitė, Gabriele Malinauskaitė-Rudzienė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Aušra Štukytė, Rasa Marazaitė ir kt.

Išskirtinėje „Tarp mūsų, mergaičių“ premjeroje buvo galima išvysti ne tik filmo žvaigždes, bet ir kitus žinomus žmones, lietuviškų komedijų gerbėjus: blogerę Karoliną Meschino, reperį Ironvytą, menininkę Jolitą Vaitkutę, Gintarę Gurevičiūtę, grupės „Baltasis kiras“ narius, Naglį Bierancą, dizainerį Robertą Kalinkiną ir kt.

Laukdamas premjeros pradžios filmo režisierius pasidalino mintimis apie naujausią savo filmą.

„Tai buvo įspūdinga nauja patirtis – suvaldyti šešias labai skirtingas moteris. Tiesą sakant, nujaučiu, kad jos net buvo susitarusios mane išvesti iš kantrybės. Deja, nepavyko ir galutinis rezultatas bus toks, kokį ir suplanavome – labai juokingas“, – pasakojo K. Gudavičius.

„Einu pasižiūrėsiu, kaip atrodau stora. Nemačiau net treilerio, todėl bus labai įdomu“, – prieš eidama į kino salę sakė bene pagrindinė filmo aktorė I. Stasiulytė.

DELFI primena, kad aktorei I. Stasiulytei, vaidinant paskutinį savo vaidmenį prieš gimdymą, komedijos „Tarp mūsų mergaičių“ kūrėjai pasistengė Inetos nėštumą išnaudoti maksimaliai. Aktorė ne tik vadino netrukus gimdysiančią nėštukę – jos 8 mėnesio nėštumas tapo smagiausių improvizuotų filmo pokštų šaltiniu.

Negana to, tuomet 8-tą mėnesį nėščią Inetą filmo kūrybinė grupė nusprendė pradžiuginti originalia dovana – dar negimusios mažylės vardas buvo įrašytas filmo pradžios ir pabaigos titruose, kaip ir kitų aktorių.

Kaip Valiukaitė mokė Stasiulytę gimdyti: vaizdo įraše – labai netikėtos emocijos
Foto: Organizatoriai

„Jei jau vadinome dviese, tai ir titruose turim būti įrašytos abi. Bent tiek vaikui duos. Nes honoraro kūdikiui nemokėjo“, – anksčiau platintame spaudos pranešime juokavo I. Stasiulytė.

Paklausta, ar susidūrė su iššūkiais ar problemomis, filmuodamasi nėščia, Ineta atviravo, kad puikiai praleido laiką.

„Kadangi vadinau nėščią moterį, buvo gerokai lengviau. Daug emocijų, daug frazių ir išraiškų yra tikra. Tiesa, skirtingai nei mano kuriamas personažas, puikiai sutariu su savo vyru Deividu ir nemanau, kad vyro moters gyvenime nereikia. Ypač kai yra vaikelis. Bet nenoriu daugiau išduoti siužeto. Ateikit patys pasižiūrėti“, – sakė aktorė.

Aktorės vyras, šokių mokytojas Deividas Meškauskas visiškai neprieštaravo, kad Ineta kine filmuotųsi besilaukdama kūdikio.

„Deividas žino, kad galiu objektyviai įvertinti savo „situaciją“. Jis tik rūpinosi, kad nepervargčiau, kad man ir vaikeliui viskas būtų gerai. Na, ir, žinoma, buvo visada pasiruošęs atlėkti į filmavimo aikštelę ir vežti mane į ligoninę. Gerai, kad neprireikė ir viską sklandžiai nufilmavome“, – sakė Ineta.

Ineta Stasiulytė su dukromis
Foto: Asmeninio albumo nuotr.

Komedijoje „Tarp mūsų mergaičių“ I. Stasiulytė vaidina vieną iš šešių geriausių draugių – besilaukiančią Godą, kuri ruošiasi būti vieniša mama ir yra tuo visiškai patenkinta.

Apie filmą

Juk visiems smalsu, apie ką kalba moterys, kai jų negirdi vyrai!.. O jeigu tos moterys dar tokios žavios ir tokios plepios, patikėkite, jos tikrai turi ką pasakyti!

Visa ši istorija prasidėjo nuo nekalto sumanymo: šešios geros draugės nusprendė smagiai ir jaukiai praleisti savaitgalį užmiesčio SPA centre. Juk nedažnai pasitaiko galimybė šitaip visoms susibėgti.

Susitikimo nekantriai laukia visa šešeriukė – juk jos artimos dar nuo studijų „Pedagoginiame“ laikų. Tačiau nuo tų laikų tęsiasi ne tik draugystė, bet ir nuoskaudų šleifas, kuris, matyt, ir vėl pakiš koją.

O gal šįkart vis dėlto pasiseks be moteriškų pykčių? Gal Daiva (M. Valiukaitė), kurios nė viena pernelyg nemėgsta, iškeliaus anksčiau į pasimatymą su savo išrinktuoju, o likusios draugės kaip reikiant atsipalaiduos? Tiesa, vertėtų paminėti, kad Daiva vienintelė iš moterų turi antrąją pusę ir planuoja vestuves. Bet juk laukiasi ne Daiva, o Goda (I. Stasiulytė).

Nerūpestingu turėjęs būti savaitgalis netrukus virsta tikru nesusipratimu, keliančiu grėsmę senai draugystei. Kasdieniai pokalbiai apie visoms moterims aktualius dalykus (vyrus, amžių ir viršsvorį) netrukus perauga į skaudžias išpažintis, kaltinimus ir pagiežą. Bet kas ten supaisys tą moteriška draugystę... Veikiausiai ji tiesiog neįmanoma be pavydo, pykčių ir intrigų. Lygiai kaip be tarpusavio supratimo ir gebėjimo atleisti. Kas nugalės ar senos nuoskaudos ar moteriškas solidarumas ir draugystė?

Žinoma, „Tarp mūsų, mergaičių...“ subalansuotas moterims (ypač „Sekso ir miesto“ gerbėjoms), tačiau filmą privalo pamatyti ir vyrai. Ir ne vien smalsumo vedami, kad išgirstų ką tos moterys kalba, kai jų nėra šalia.