Vakarėlio nuotaiką kūrė jau senokai viešumoje matyta renginių organizatorė Asta Kybartaitė-Jonušienė. Ką tik iš Kipro grįžusi veikli moteris sutiko vesti šventinį vakarą. „Mačiau daug besišypsančių žmonių.

Vadinas, mano debiutas lyg ir pasiteisino“, – geromis emocijomis po renginio dalijosi A. Kybartaitė-Jonušienė. Energinga moteris sakė, kad jai visada smalsu išbandyti ką nors nauja, tad su malonumu priėmė pasiūlymą paraugauti ir renginio vedėjos duonos. „Renginio scenarijus – tai vakaro gairės, privalu jo laikytis. Tačiau man visada patinka improvizuoti, suteikti žiūrovams netikėtumų“, – neslėpė Asta, žiūrovams pristačiusi rankų darbo grilį ir židinį „Tiger Fire“, rašoma pranešime.

Pasak išplatintos informacijos, renginio metu vyko mados studijos „Needle“ kolekcijos, skirtos miesto romantikėms, pristatymas. Prie kolekcijos buvo priderinti „CarolinaKmit“ natūralaus kailio puskailiniai ir liemenės bei autorinės Teresės Balčiuvienės („Terra Bags“) rankinės ir kiti odiniai aksesuarai.

Demonstruojant jungtinį mados projektą interjero salone „Vadasiga“ buvo galima išvysti stilistę Violetą Malevską, aktorę Ritą Žliobaitę-Barusevičę, baleriną Anną Baranovą, dailininkę bei visažistę Gintę Ramutytę, finansų konsultantę Redą Klimanskaitę bei farmacininkę Daivą Saldienę. Modeliams makiažą ir šukuosenas kūrė „Makeup Secrets“ akademijos meistrai.

Užupyje įsikūrusios naujos koncepcijos studijos „Needle“ naujausia kolekcija išsiskyrė subtilumu, aiškiomis linijomis bei spalvų derme. Studijos įkūrėjos Evelina Abromavičiūtė ir Eglė Martinaitytė kuria asmenybei, žinančiai savo vertę ir turinčiai savo nuomonę. „Tai švelni, bet tuo pačiu ir itin tvirta moteris, mėgstanti išsiskirti minioje ir vertinanti visapusišką grožį“, – sakė kūrėjos.