Dar renginio vakarą žmonės negailėjo skundų, nes į VIP svečiams skirtą salę buvo įleista per daug žmonių. Čia buvo sausakimša, ilgainiui žmonės pradėjo skųstis bloga savijauta. Kitiems tuo tarpu pasisekė dar mažiau. Daugeliui žmonių teko laukti lauke spaudžiant šaltukui.

Informaciją, kad buvo kviečiama greitoji medicinos pagalba DELFI patvirtino ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

Specialistė patvirtino, kad buvo gauti viso keturi skambučiai, kurių metu skambinusieji kvietė pagalbą į J. Statkevičiaus šou. Jos prireikė blogai pasijutusiems ir alpusiems žmonėms.

Dispečerinės tarnybos vadovas Vytenis Keršys patikslino, kad pagalba buvo kviečiama dviems vyrams. „Iškvietimo laikas skirtingas, tačiau vieta ta pati“, – patikslino jis.

Tiesa, kai kurie vakaro svečiai renginio taip ir nesulaukė, nes pamačius sąlygas, kuriomis teko laukti J. Statkevičiaus šou, jie tiesiog išvyko namo. Į DELFI tiek renginio metu, tiek ir po jo kreipėsi ne vienas nusivylęs skaitytojas.

Į redakciją taip pat kreipėsi ir Rasa, kuri žinomam dizaineriui ir jo renginio organizatoriams negailėjo piktų žodžių. Anot moters, pamačius, kiek tenka laukti ir kokiomis sąlygomis gerokai vėluojančio renginio pradžios palikti laukti J. Statkevičiaus svečiai, ji tiesiog neapsikentė ir išvyko namo.

DELFI susisiekus su J. Statkevičiaus vadybininke Živile Matačiūnaite, moteris patvirtino, kad renginį organizavo jie patys, tačiau komentuoti susidariusią situaciją ir svečių skundus atsisakė.

Dar renginio vakarą žurnalistai norėjo pasikalbėti su atsakingais asmenimis, tačiau jų niekur nebuvo.

„Būtinai parašykite, kad nebuvo kuo kvėpuoti, o čia buvo ir vaikų, paauglių, vyresnio amžiaus žmonių. Labai nusivylėme tokiu požiūriu", – kalbėjo mados pristatymo svečias, kuris pats kreipėsi į žurnalistus prieš renginiui prasidedant ir pasakojo, kad teko ilgiau nei valandą šalti lauke, o tuo tarpu apsaugos darbuotojai patarė kreiptis į renginio organizatorius.

Tarp susirinkusiųjų buvo galima sutikti ir stilistę Agnę Jagelavičiūtę, socialinių tinklų žvaigždę Karoliną Meschino su širdies draugu Remigijumi, atlikėją Donatą Montvydą su žmona Veronika, atlikėją Egidijų Dragūną su kritiškai vertinamu kriptomilijonieriumi Pauliumi Aršausku bei Astos Valentaitės mylimąjį Gleną Manchesterį, kuris DELFI sakė, kad atėjo palaikyti savo mylimos moters. Asta žengė podiumu kartu su kitais modeliais. Kiek vėliau atvyko ir pasaulinio garso kino aktorė Helen Mirren.

Primename, kad praėjusių metų kolekcijos pristatymas taip pat nebuvo toks sklandus. Besiruošiant jam nugriaudėjo skandalas, kuomet dizaineris Juozas Statkevičius davė interviu Rusijos interneto portalui „Sputnik Litva". Interviu dizaineris pasakojo apie neįtikėtinai blogą padėtį Lietuvoje ir savo meilę Rusijai. Vėliau J. Statkevičius išplatino atsiprašymą, kuriame teigė buvęs naivus, tad juo tiesiog pasinaudota.

Tačiau kiek vėliau jis ir vėl panoro išsiskirti ir prieš pat pristatymą iškėlė iki tol neregėtą sąlygą žiniasklaidai. Norintys dirbti jo kolekcijos pristatyme turės susimokėti. Laišką apie naujas sąlygas žiniasklaidai, ketinančiai dirbti 10-osios J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymo metu, dizaineris išsiuntinėjo likus vos kelioms dienoms iki renginio.

Tą patį vakarą, kaip paprastai, rengiami du pristatymai: pirmasis – generalinė repeticija ir antrasis – šiame pristatyme dalyvauja ir kviestiniai dizainerio svečiai. Būtent pastarasis renginys ir sulaukė daugiausiai nusiskundimų ir kritikos.