Tarp susirinkusiųjų buvo galima sutikti ir stilistę Agnę Jagelavičiūtę, socialinių tinklų žvaigždę Karoliną Meschino su širdies draugu Remigijumi, atlikėją Donatą Montvydą su žmona Veronika, atlikėją Egidijų Dragūną su kritiškai vertinamu kriptomilijonieriumi Pauliumi Aršausku bei Astos Valentaitės mylimąjį Gleną Manchesterį, kuris DELFI sakė, kad atėjo palaikyti savo mylimos moters. Asta šį vakarą žengė podiumu kartu su kitais modeliais.

Bene daugiausiai aplinkinių dėmesio sulaukė E. Dragūnas, kuris iš pradžių bandė išsisukti nuo fotografų blyksčių, tačiau galiausiai tiesiog leido laiką besišnekučiuodamas su bičiuliais ir kartu su visais laukdamas renginio.

Tačiau daugiausiai blogų žodžių dar kviestiniams Juozo Statkevičiaus svečiams skirtam pasirodymui neprasidėjus pelnė renginio organizatoriai. Žvaigždės net neturėjo vietos prasilenkti ar ramiai sulaukti pradžios.

Kiti renginio svečiai patys priėjo prie žurnalistų ir prašė, kad būtų parašyta, jog teko ilgai laukti šaltyje, o galiausiai nevaldoma minia veržėsi į renginį. Tarp jų buvo ir vaikų, kurių minia galėjo tiesiog nepastebėti.

Renginiui vėluojant ilgiau nei valandą, nes salė turėjo būti paruošta po pirmojo pristatymo antrajam, žmonės nerimastingai stumdėsi tiek arenos prieigose, tiek ir VIP zonoje. Tai, kad daugiau nei valandą teko laukti sausakimšoje salėje, kur trūko oro, pykdė ne vieną svečią.

DELFI norėjo pasikalbėti ir su organizatoriais, tačiau atsakingo asmens tuo metu nebuvo.

„Būtinai parašykite, kad nebuvo kuo kvėpuoti, o čia buvo ir vaikų, paauglių, vyresnio amžiaus žmonių. Labai nusivylėme tokiu požiūriu“, – kalbėjo mados pristatymo svečias.

Tačiau iki renginio pradžios likus vos kelioms minutėms į Pramogų areną atvyko ir Lietuvoje šiuo metu besifilmuojanti pasaulinio garso kino žvaigždė Helen Mirren. Kino žvaigždė šiuo metu filmuojasi HBO juostoje „Jekaterina Didžioji" („Catherine the Great"), kur atlieka pagrindinį vaidmenį.

Primename, kad praėjusių metų kolekcijos pristatymas taip pat nebuvo toks sklandus. Besiruošiant jam nugriaudėjo skandalas, kuomet dizaineris Juozas Statkevičius davė interviu Rusijos interneto portalui „Sputnik Litva". Interviu dizaineris pasakojo apie neįtikėtinai blogą padėtį Lietuvoje ir savo meilę Rusijai. Vėliau J. Statkevičius išplatino atsiprašymą, kuriame teigė buvęs naivus, tad juo tiesiog pasinaudota.

Tačiau kiek vėliau jis ir vėl panoro išsiskirti ir prieš pat pristatymą iškėlė iki tol neregėtą sąlygą žiniasklaidai. Norintys dirbti jo kolekcijos pristatyme turės susimokėti. Laišką apie naujas sąlygas žiniasklaidai, ketinančiai dirbti 10-osios J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymo metu, dizaineris išsiuntinėjo likus vos kelioms dienoms iki renginio.

Tą patį vakarą, kaip paprastai, rengiami du pristatymai: pirmasis – generalinė repeticija ir antrasis – šiame pristatyme dalyvaus ir kviestiniams dizainerio svečiams.