Prieš premjerą ant scenos užlipęs filmo režisierius Tadas Vidmantas teigė kalbos nepasiruošęs. „Aš nespėju taip dažnai tų kalbų rašytis...“, – juokavo T. Vidmantas. Nuo 2015 metų jis kasmet pristato po naują filmą.

Nuteikdamas žiūrovus reginiui režisierius pasakė, kad tai – kol kas geriausias jo filmas. „Tokio nebūčiau padaręs be geriausios komandos“, – kalbėjo komedijos režisierius T. Vidmantas. Taip pat prisipažino, kad jis sukūrė žodžius filmo pabaigoje skambančiai dainai. Muziką filmui kūrė kompozitorius, šių metų Lietuvos eurovizinės dainos autorius Vytautas Bikus.

Kaip rašoma spaudos pranešime, paskutinis Tado Vidmanto kurtas filmas „3 milijonai eurų“ kino teatruose Lietuvoje ir užsienyje surinko daugiau nei 1,3 mln. eurų ir tapo pačiu pelningiausiu filmu per pastaruosius 25 metus.

Apie filmą „Lietuviški svingeriai“

Sutuoktiniai Simas ir Giedrė pajunta, kad jų seksualinis gyvenimas darosi panašus į grikių dietą. Bet vieną vakarą jie netikėtai atsiduria lovoj su dar viena moterimi. Giedrė po tokio nuotykio lieka lengvai sumišus, o Simui visiškai susisuka galva.

Vyras kelia kartelę ir įkalba žmoną permiegoti su svingerių pora. Tik nei patys svingeriai, nei vakarėlis jų prabangiuose namuose nebus toks, kokio visi tikėjosi.

Filmo režisierius ir scenarijaus autorius – Tadas Vidmantas. Filmą platina „Vabalo filmai“. Filme vaidina Inga Valinskienė, Martynas Nedzinskas, Gelminė Glemžaitė, Vytautas Kaniušonis, Giedrius Savickas ir kiti. Filmą bus galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2018 m. spalio 26 dienos.