Į žurnalo vakarėlį, kurio vyr. redaktore tapo Agnė Jagelavičiūtė, atskubėjo dešimtys išsipusčiusių garsenybių. Madingo vakarėlio nepaleido Elena Puidokaitė-Atlanta, Saugirdas Vaitulionis, Karolina Toleikytė, Austėja Jablonskytė, Robertas Kalinkinas, Alfas Ivanauskas, Viktorija Jakučinskaitė ir daugelis kitų.

Tiesa, bene daugiausiai susidomėjimo kupinų žvilgsnių šį vakarą sulaukė besišypsanti verslininkų Grigaičių pora. Dar visai neseniai Žilvinas viešai prabilo apie išgirstą vėžio diagnozę, po kurios jis į gyvenimą pradėjo žiūrėti kitomis spalvomis. Ko gero, tą sakydamas jis turėjo ir asmeninius santykius, mat į „L’Offciel Lithuania“ organizuojamą renginį jis atvyko su savo žmona Elle.

Pasiteiravus, ar šis viešas jųdviejų pasirodymas reiškia, kad visos kalbos apie galimas skyrybas ar ištikusią santykių krizę jau yra praeityje, Ž. Grigaitis DELFI patikino, kad šį vakarą jis nėra nusiteikęs komentuoti savo asmeninio gyvenimo. „Šį vakarą atėjome tiesiog švęsti“, – tepasakė jis.

Su šalia stovėjusio sutuoktinio nuomone sutiko ir Elle: „Jokių komentarų“, – angliškai pridūrė ji.

DELFI primena, kad šis poros vizitas yra pirmasis viešas pasirodymas kartu po anksčiau sklidusių kalbų apie galimas sutuoktinių skyrybas.

Elle Grigaitis: jis nėra sutvertas santuokai

Dar šių metų gegužę Elle DELFI pasakojo apie santykius su Žilvinu.

„Jis nėra sutvertas santuokai ir man gyvenimas su tokiu vyru nėra tinkamas“, – prasitarė ji, tačiau netrukus moteris nebebuvo tokia kategoriška.

„Bandome aiškintis tarpusavyje, tačiau išsiskirti nenorime“, – patikino ji.

Ne paslaptis, kad DELFI Elle gegužę duotas interviu itin papiktino Ž. Grigaitį. Jis neslėpė pykčio dėl sutuoktinės išsakytų minčių apie jųdviejų santuoką.

„Mes jau 12 mėnesių negyvename kartu. Jis mėgaujasi savo laisve ir vienišiaus gyvenimu Vilniuje, o tai man netinka. Aš užaugau itin katalikiškoje lietuvių emigrantų šeimoje ir tikrai tikiu santuoka. Tekėjau labai mylėdama po savo velionio vyro mirties. Dar ir dabar tikiu, kad susituokus žmones išskiria tik mirtis. Tiek pirmąkart, tiek antrąkart tekėdama tikėjau, kad tai amžiams. Tačiau dabar galiu drąsiai pasakyti, kad jis sudaužė mano širdį“, – skaudžia santuokine patirtimi su DELFI gegužę dalijosi E. Grigaitis.

„Oficialiai niekas dar neįvyko. Jei atvirai, daug kas dar neišsiaiškinta iki galo. Mes bendraujame ir susitinkame, tačiau aš esu laisva moteris. Jis labai charizmatiškas vyras ir linkiu jam tik paties geriausio. Nežinau, bet oficialiai taškas dar nėra padėtas“, – DELFI pasakojo moteris.

Paklausta, ar daugybę klausimų visuomenėje sukėlusi santuoka buvo tikra, ji tik nusišypsojo: „Žinoma. Tai buvo tikra santuoka ir kurį laiką viskas buvo gerai. Atstumas ir skirtingi pomėgiai, gyvenimo būdas išskiria žmones“, – sakė pašnekovė.

Apie vėžį žmonai nieko nesakė

„Sužinojęs apie ligą, kurį laiką Elle nesakiau, nes prieš trejus metus man buvo pasakyta, kad jeigu man kas nors gyvenime atsitiks, tarkim, susirgsiu, tapsiu luošas, kas žino, kas mane prižiūrės. Ji dešimt metų prižiūrėjo savo pirmąjį vyrą, kuris mirė nuo vėžio, todėl buvo man pasakiusi, kad daugiau gyvenime to nedarys, nesiaukos. Ji kaltino save, kad taip iššvaistė metus, ir daugiau tokių sprendimų nepriims“, – „Nuo... Iki...“ pasakojo su onkologine liga kovojantis verslininkas Ž. Grigaitis.

Todėl, pasak Žilvino, išgirdęs diagnozę, jis nusprendė su žmona naujienomis nesidalinti, o susitvarkyti su viskuo pats. Juolab, kaip tik tuo metu spaudoje mirgėjo pranešimai apie byrančią jo ir australės Elle santuoką.

Apie tokį žmonos požiūrį Žilvinas sako išgirdęs jau santuokoje, tačiau tuo metu nesusimąstęs, kad pasakyti žodžiai – rimti, o ne veikiami moteriškos emocijos. Paklaustas, ar būtų vedęs Elle, jei būtų žinojęs tokį jos požiūrį, Žilvinas atsakė: „Būčiau stipriai pagalvojęs“.