Šeštadienį Vaida kreipėsi į savo draugus feisbuke ir pasidalino pradine informacija apie išdaužtą jų šeimos automobilio „Audi A7“ langą.

„Pagalbos, draugai! Šiąnakt 01.51 val. Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies gatvėje, priešais „Naručio“ viešbutį, „superherojai“ idiotai išdaužė mūsų mašinos priekinį langą! Gal kam pažįstami veidai? Su Deividu būtume labai dėkingi už informaciją!“, – skelbė žinoma moteris.

DELFI susisiekus su futbolininko žmona, paaiškėjo, kad apie nemalonų incidentą Česnauskių šeima sužinojo šeštadienį paryčiais.

„Iš kamerų matyti, kad viskas įvyko 01.51 val., Deividui policija paskambino 3.40 val. Net nejauku pasidarė, kai skambinama naktį. Net nebūtume pagalvoję, kad tokioje vietoje, priešais viešbutį, Signatarų namus, gerai apšviestoje stovėjimo aikštelėje su kameromis galėjo tai nutikti“, – stebėjosi ji.

Moteris kartu su vyru yra dėkingi, kad viešbutis, prie kurio ir įvyko šis nemalonus incidentas, sutiko pasidalinti apsaugos vaizdo kamerų įrašais

„Viešbučio personalas iniciatyviai pasidalino įrašu 4 val. ryto, kuriuo galima dabar dalintis su prašymu iš principo rasti „didvyrius“. Tik norėtųsi, kad tyrėjai atsakingai į tai pažvelgtų. Ne dėl to, kad tai nutiko mums, o iš principo, kad tokie dalykai neturėtų vykti pagrindinėje Vilniaus senamiesčio gatvėje“, – DELFI kalbėjo V. Grikšaitė-Česnauskienė.