DELFI šaltinio teigimu, Nigelas Westas šiuo metu nebeturi advokato. Susisiekus su pačiu jį gynusiu Eriku Pavlovičiumi, vyras patvirtino, kad jau kuris laikas nebeatstovauja N. Westo interesų šioje byloje.

„Daugiau komentuoti nenoriu, nes tai pažeidžia advokato etiką, tačiau šį faktą pripažįstu“, – sakė jis.
Kaip teigia šaltiniai, galimai išsiskyrė E. Pavlovičiaus ir N. Westo pozicijos.

Pats N. Westas apie tai kalbėti atsisakė.

Dar neseniai N. Westas DELFI pasitiko Šiauliuose, tačiau apie tai, kad advokatas svarsto nutraukti atstovavimą, jis net neužsiminė.

Primename, kad Šaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai liepos 19 paskelbė be žinios dingusios 28 metų S. Grafininos paiešką. Į policiją kreipėsi minėtos moters sesuo ir pranešė, kad nuo šių metų liepos 1 dienos negali susisiekti su Didžiojoje Britanijoje gyvenančia seserimi S. Grafinina. Tiek Anglijoje, tiek Lietuvoje pradėta dingusiosios paieška. Nustatyta, kad S. Grafinina liepos 1 dieną grįžo į Lietuvą.

Tai užfiksuota tikrinant į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos atskridusio orlaivio keleivius. Birželio 28-ąją iš nesaugios aplinkos buvo paimta tuomet šešių mėnesių S. Grafininos duktė. S. Grafininos sutuoktinis, neoficialiais duomenimis, tuo metu buvo neblaivus, bute buvo ir dar keli asmenys. Paimta mergaitė išvežta ir apgyvendinta globos namuose.

S. Grafinina išgarsėjo po to kai po projekto „Olialia pupytės" pradėjo pasakoti apie savo turtus ir tai, kokį pasakišką gyvenimą jai padovanojo milijonierius vyras iš Didžiosios Britanijos. Moteris dalijosi asmeninio gyvenimo detalėmis televizijoje bei spaudoje ir jų santuokai išgyvenant ne pačius geriausius laikus. Tuomet ji pasakojo, kad sutuoktinis N. Westas prieš ją naudoja smurtą, tačiau vėliau N. Westas visa tai paneigė sakydamas, kad jos mėlynės - užsieniečių, su kuriais jo žmona užsiiminėjo seksu už pinigus, darbas.